PDA

Επιστροφή στο Forum : Melian: Το νέο μέλος της ομάδας Gateway!


beetlejuice
09-01-09, 08:19
Από σήμερα η καλή μας φίλη Ράνια Ιωάννου (γνωστή στο φόρουμ ως Melian) αποτελεί το έκτο μέλος της οικογένειας της ομάδας Gateway! Η Ράνια απέδειξε σε όλο αυτό το διάστημα συμμετοχής της στα τεκταινόμενα της Ελληνικής Κοινότητας του Μεταφυσικού πως διαθέτει έναν λαμπρό χαρακτήρα, πλούσιες γνώσεις σε ποικίλα θέματα, μα και μεγάλη διάθεση να προσφέρει ολοένα και περισσότερα πράγματα σε όλα τα επίπεδα που αφορούν την Κοινότητα.
Η Melian "σπάει" και μια παράδοση με τη συμμετοχή της στην ομάδα, μιας και αποτελεί το πρώτο μέλος γένους θυληκού που εισέρχεται στους κόλπους της! Απο τη μεριά μας θα φροντίσουμε ώστε να αναπτυχθεί η μέγιστη δυνατή συνεργατικότητα για τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα των στόχων που έχουμε θέσει, καθώς και των πλάνων που έρχονται συνεχώς στο μυαλό μας εδώ και 7 χρόνια!


Καλώς όρισες Ράνια! :)

paul
09-01-09, 13:08
Ένα μεγάλο "καλωσόρισες" και από εμένα στη Ράνια.
Άντε και σιδεροκέφαλη :D

tsilof
09-01-09, 15:34
Συγχαρητήρια τόσο στη Ράνια όσο και στην G για την επιλογή της... :)

Σιδεροκέφαλη, λέμε ;)

KANE
09-01-09, 16:19
Η Μέλιαν αποτελεί την καλύτερη επιλογή που θα μπορούσε να κάνει η ομάδα. Της εύχομαι να συνεχίσει με τους ίδιους ρυθμούς την τόσο αξιόλογη και ποιοτική δουλειά που κάνει.

Ράνια, καλώς ήρθες :)

Solon Aimonas Eautou
09-01-09, 19:00
Εύχομαι στη Ράνια κάθε προσωπική πνευματική εξέλιξη, με μεγάλα αλλά σταθερά βήματα. Όσα έχει να της δώσει η ομάδα G, αλλά τόσα έχει να προσφέρει η ίδια.

Με εκτίμηση,
Νίκος.

xontro_mpizeli
09-01-09, 21:11
Συγχαρητήρια Melian και καλή αρχή για το νέο σου ρόλο! :)

melian
09-01-09, 21:11
Χίλια ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και για τα καλά σας λόγια. Θα βάλω τα δυνατά μου για να προσφέρω κι εγώ όσα περισσότερα μπορώ.
Καλή μας αρχή λοιπόν κι ακόμα πιο καλή και δημιουργική συνέχεια! :D

^Nocturnal^
09-01-09, 23:42
Καλωσόρισες στην εξωθύρα Ράνια.

Σιδεροκέφαλη, όπως λέει και ο Paul