Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Αρνητικός τύπος αίματος (παράγοντας RH) και Εξωγηινη ιστορία (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=3518)

γηγενης 02-03-08 18:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Grigorios o Ellhn
Εγώ που έχω Α- τι είμαι, ενδιάμεση κατηγορία-υβρίδιο? Απαπα, με κολακεύετε....θα παω στο ΣιΕνΕν να βγάλω λεφτά....

εσυ που εχεις Α- κοιτα να διαβασεις να το κανεις Α+ γιατι δεν σε βλεπω να μπαινεις στο πανεπιστημιο :) :)

εγω παντως εχω 0+ καπου εχω και ενα βιβλιο
τρωγοντας συμφωνα με την ομαδα αιματος σας
αν θελετε θα ανεβασω καποια ενδιαφεροντα στοιχεια και θα σας πω ποια απο αυτα που γραφει μεσα εχω διαπιστωσει οτι εχουν καποια βαση αληθειας

Grigorios o Ellhn 02-03-08 18:34

------
 
κοίτα μόνο μη χτυπήσεις και θες αίμα, γιατί μετά άντε να σου βρούμε.... Πάντως με μια δική μου έρευνα που ετοιμάζομαι να δημοσιεύσω με τη βοήθεια ενος φίλου δημοσιογράφου, την ίδια με εμένα ομάδα έχει ένας μεγάλος αριθμός ατόμων που ονόμασα καταχρηστικά "παιδιά του 82", και πιστεύς ότι είναι οι πρόδρομοι αυτών του 83....Θα επανέλθω σχετικά όταν ολοκληρώσω τις μελέτες μου.

γηγενης 02-03-08 18:55

μα η ομαδα μου ειναι η ποιο κοινη 45% των ανθρωπων εχουν 0+
ασε που ειμαι εθελοντης αιμοδοτης
περιμενω την μελετη

Ermhs 02-03-08 19:12

επειδή είμαι άσχετος..τι τρέχει με τα παιδιά του 83? ίππαρχοι σχετικό topic να διαβάσω?
Διάβασα κάπου αλλου πάλι για παιδιά του 83 αλλα χωρίς να λένε γιατί..

Belthazor 02-03-08 19:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Grigorios o Ellhn
Εγώ που έχω Α- τι είμαι, ενδιάμεση κατηγορία-υβρίδιο? Απαπα, με κολακεύετε....θα παω στο ΣιΕνΕν να βγάλω λεφτά....

Μπορει να ειναι κατι τετοιο αλλα λεφτα δεν θα βγαλεις.. :p


Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από γηγενης
εγω παντως εχω 0+ καπου εχω και ενα βιβλιο
τρωγοντας συμφωνα με την ομαδα αιματος σας
αν θελετε θα ανεβασω καποια ενδιαφεροντα στοιχεια και θα σας πω ποια απο αυτα που γραφει μεσα εχω διαπιστωσει οτι εχουν καποια βαση αληθειας

Ευπροσδεκτα τα κειμενα σου..

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ermhs
επειδή είμαι άσχετος..τι τρέχει με τα παιδιά του 83? ίππαρχοι σχετικό topic να διαβάσω?
Διάβασα κάπου αλλου πάλι για παιδιά του 83 αλλα χωρίς να λένε γιατί..

Υπαρχει σχετικο topic, αμα το ψαξεις λιγο το βρισκεις..

Ermhs 02-03-08 19:49

Ναι έψαχνα όση ώρα περίμενα απάντηση και διάβασα ήδη..
Ακούγεται περίεργο Ίσος χωρίς παρεξήγηση αστείο..Το λέω αυτό γιατί αναφέρονται για σημάδια στο σώμα...(ας μας δείξουν) και για υπερφυσικές δύναμης ως εξέλιξη...

και ali μια ερώτηση...γιατί μονο τα παιδιά του 83, και όχι τα παδιά του 83 και μετέπειτα...Θα το θεωρούσα πιο λογικό.


ερώτηση.. Το αίμα παίζει ρολο? όλα αυτά τα παιδιά έχουν τον ίδιο τύπο? λίγο κουφό ακούγεται...Αν υποθέσουμε ότι περνούν το emma του πατέρα? βασικά εγώ έχω 0- ο αδερφός μου a+ ahmmm δεν ξέρω πως έγινε αλλα έχουμε τον ίδιο πατέρα HAHAHAHA

Belthazor 02-03-08 19:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ermhs
και ali μια ερώτηση...γιατί μονο τα παιδιά του 83, και όχι τα παδιά του 83 και μετέπειτα...Θα το θεωρούσα πιο λογικό.


ερώτηση.. Το αίμα παίζει ρολο? όλα αυτά τα παιδιά έχουν τον ίδιο τύπο? λίγο κουφό ακούγεται...Αν υποθέσουμε ότι περνούν το emma του πατέρα? βασικά εγώ έχω 0- ο αδερφός μου a+ ahmmm δεν ξέρω πως έγινε αλλα έχουμε τον ίδιο πατέρα HAHAHAHA

Δεν εχω παρακολουθησει τα παιδια του ΄83 γενικος αλλα ειναι νομιζω λογω του συγχρονισμου Δια-Κρονου η κατι τετοιο..

Μπορει να εχετε τον ιδιο πατερα αλλα αυτο δεν σημαινει πως εισαστε και ιδιοι.. εχω παρατηρησει ομως πως κατω απο τις επιδρασεις των πλανητων ( η γενικος κατι απο τον ουρανο η τη γη ) το αιμα αποκτα ιδιοτητες. Εννοω πως οι βαρητηκες δυναμεις του Δια και του Κρονου αμα συγχρονιστουν μπορουν να προκαλεσουν αλλαγες..

Ermhs 02-03-08 20:03

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι ρολο παίζουν οι πλανήτες με την σύλληψη...
Αλλα όντως από κοροϊδευτικά έως σοβαρά είχα προβληματιστεί με το θέμα..(όχι τα παιδιά του 83)
Πχ μου ήταν περίεργο ως σκέψη πως οι γονείς μου έχουν a+ το ίδιο και ο αδελφός μου αλλα εγώ 0-

Το απεδωσα ίσος σε κληρονομικότητα ως το πιο λογικό.
Αν και έχω ακούσει ότι δεν κάνει και οι 2 γονείς να έχουν τον ίδιο τύπο αίματος..μπορεί να προκαλέσει προβλήματα στο παιδί.

Αυτά..δεν θέλω να κουράζω άλλο..διάβασα το άρθρο αλλα το thread είναι τεράστιο κάποια ali φορα ίσος..Θα πάρει ώρες να το διαβάσω όλο. (παιδιά του 83)

σημείωση : εγώ δεν είμαι παιδί του 83.. lol

Belthazor 02-03-08 20:31

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ermhs
Το απεδωσα ίσος σε κληρονομικότητα ως το πιο λογικό.
Αν και έχω ακούσει ότι δεν κάνει και οι 2 γονείς να έχουν τον ίδιο τύπο αίματος..μπορεί να προκαλέσει προβλήματα στο παιδί.

Αυτά..δεν θέλω να κουράζω άλλο..διάβασα το άρθρο αλλα το thread είναι τεράστιο κάποια ali φορα ίσος..Θα πάρει ώρες να το διαβάσω όλο. (παιδιά του 83)

σημείωση : εγώ δεν είμαι παιδί του 83.. lol

Μπορει λογω του οτι οι δυο γονεις ειχαν ιδια ομαδα αιματος να εχεις εσυ 0, αλλα τωρα για τον αδερφο σου.. δεν ξερω..

Ναι ειναι μεγαλο και γι' αυτο δεν το διαβαζω, ουτε με ενδιαφερει το θεμα, ξερω οτι ειναι αναγκαιο..

Ουτε εγω ειμαι.. :p

bigmum3 20-03-08 13:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Belthazor
Εγω δεν ζηταω την επιστημονικη γνωμη, διοτι δεν νομιζω να υπαρχει κανενας Γενετιστης αναμεσα μας, αντιθετα υπαρχουν ανθρωποι που μπορουν να πουν αυτο που νομιζουν.. εστω και οτι το 0 Ρεζους δεν εχει καμια σχεση με τις μεταφυσικες δυναμεις η τους εξωγηινους.. :cool:

Για πρωτη φορα ακουω να εχει σχεση το αιμα με τις μεταφυσικες δυναμεις. Πραγματικα με εβαλες σε σκεψεις γιατι εγω ειμαι τετοιο ρεζους και απο μικρη εχω τετοιες δυνάμεις (μιλάμε για πολλές τετοιες δυνάμεις... και ας μην ασχολουμαι ιδιαιτερα με αυτες, απλα τι δέχομαι) και καμια φορα τις χρησιμοποιω για πλακα όπως έκανα παιδακι. Εχω και γενετιστρια συγγενη θα την ρωτησω ..αν και νομιζω οτι θα μου δωσει επιστημονικη ερμηνεια.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:27.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.