Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Αρνητικός τύπος αίματος (παράγοντας RH) και Εξωγηινη ιστορία (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=3518)

Belthazor 20-03-08 14:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bigmum3
Για πρωτη φορα ακουω να εχει σχεση το αιμα με τις μεταφυσικες δυναμεις. Πραγματικα με εβαλες σε σκεψεις γιατι εγω ειμαι τετοιο ρεζους και απο μικρη εχω τετοιες δυνάμεις (μιλάμε για πολλές τετοιες δυνάμεις... και ας μην ασχολουμαι ιδιαιτερα με αυτες, απλα τι δέχομαι) και καμια φορα τις χρησιμοποιω για πλακα όπως έκανα παιδακι. Εχω και γενετιστρια συγγενη θα την ρωτησω ..αν και νομιζω οτι θα μου δωσει επιστημονικη ερμηνεια.

Ψαξε το λιγο, αν και οπως ειπες, μαλλον θα σου δωσει ''επιστημονικη'' ερμηνεια! Αλλα μιας και εγω ασχολουμε με βιολογια και τα υπολοιπα ( αν και ειμαι σε αλλη κατευθυνση ) μπορω να σου πω οτι κατι εχει, ολα βρισκονται στο DNA, οποτε γιατι να μην ειναι και οι ικανοτητες. Και μια μικρη ''μεταλλαξη'' μπορει να φερει μεγαλες αλλαγες.

bigmum3 21-03-08 10:17

rh 0- Επειγον
 
Ασχετο μα ανθρωπινο...μολις έλαβα αυτο το mail (το παραθετω όπως το έλαβα)

Ο Χουρμουζιάδης Δημήτρης, 35 ετών, νοσηλεύεται στη μονάδα εντατικής
> θεραπείας στο νοσοκομείο 'Παπανικολάου' και χρειάζεται αίμα ΜΗΔΕΝ
> ΑΡΝΗΤΙΚΟ.
>
> Όποιος μπορεί να βοηθήσει παρακαλείται να επικοινωνήσει με το τμήμα
> αιμοδοσίας του 'Παπανικολάου' ή στο τηλ. 6978482332
>
> XREIAZONTAI 50 FIALES AIMA OMADAS 0(MHDEN ARNHTIKO)
>
> Epeidh ta pragmata einai polu sovara kai h katastash tou dhmhtrh krisimh
>
> 8a parakalousame osous exoun omada aimatos 0- (mhden arnhtiko)
>
> kai mporoun na dwsoun aima na perasoun apo ena apo ola ta nosokomeia
> ths xwras dinontas to onoma kai to nosokomeio sto opoio paei to aima
>
> gia ton dhmhtrh xourmouziadh sto papanikolaou 8essalonikhs
>
> prepei na mazeutoun panw apo 50 fiales aimatos kai oi filoi kai oikogenia
> exoun mazepsei molis 8 .
>
> kante ena repost peite to stous filous sas isws kapoios na mporei na
> ton swsei....
>
> o dhmhtrhs hdh sas euxaristei olous akomh kai an vrisketai se kwma
> auth th stigmh....

Belthazor 21-03-08 14:53

Απο οτι φαινεται εχεις Hi5 μιας και εγω ελαβα ενα τετοιο, δυστυχως εγω δεν ξερω τι ομαδα αιματος εχω αν και μαλλον ειναι 0.. τωρα δεν γνωριζω περαιτερω..

Grigorios o Ellhn 02-04-08 19:50

------
 
Εγώ πάντως δεν έχω τέτοια ομάδα, αλλά χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ, ειναι αληθινό αυτό το μήνυμα?
Αν οι υπολογισμοί μου είναι σωστοί, 50 φιάλες αίμα ειναι πάνω απο 10 λίτρα, όταν ο μέσος άνθρωπος έχει μέσα του 5-7 λίτρα....Τι σόι άνθρωπος είναι αυτός ο τραυματίας???

schooligan 02-04-08 20:06

Παιδια, αν ειναι δυνατον, ολα τα νοσοκομεια εχουν παντα μεγαλο αποθεμα απο αιμα και δεν περιμενουν να παει ο καθε συγγενεις να δωσει το αιμα εκεινη τη στιγμη για να βοηθησουν τον ανθρωπο.
Back up εχουν παντα, απλα ζητανε παντα να δινει ο κοσμος ωστε να αναπληρωνεται αυτο που εχουν στην ακρη.

Belthazor 03-04-08 21:09

Τα τελευταια δυο post ειναι πολυ διαφωτιστηκα.. ευχαριστω.. :rolleyes:

urban_soul 14-06-08 02:54

Βασικα ειχα γραψει οτι εγω εχς ρεζους 0- αλλα μετα το εσβησα γιατι δεν ημουν σιγουρος. ψαξα ομως τελικα και βρηκα τι ομαδα αιματος εχω. και ναι τελικα ειναι 0-

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Grigorios o Ellhn
Εγώ πάντως δεν έχω τέτοια ομάδα, αλλά χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ, ειναι αληθινό αυτό το μήνυμα?
Αν οι υπολογισμοί μου είναι σωστοί, 50 φιάλες αίμα ειναι πάνω απο 10 λίτρα, όταν ο μέσος άνθρωπος έχει μέσα του 5-7 λίτρα....Τι σόι άνθρωπος είναι αυτός ο τραυματίας???

Χωρις ποδια. το ενδεχομενο να χανει κατα τις επεμβεσεις πολυ αιμα...?

Sofie 15-06-08 09:39

εχω μια φιλη με τετοια ομαδα αιματος.....αλλα....δεν παρουσιαζει κατι παραξενο....ουτε μεταφυσικες δυναμεις ....ουτε τιποτα...δηλαδη ειναι πιο φυσιολογικη και απο το ιδιο το φυσιολογικο....
δεν νομιζω να συνδεεται η ομαδα αιματος με τετοια πραγματα...δεν γινεται να συνδεουμε κατι με το ανεξηγητο επειδη το εχει πχ...μονο το 15% στην Ελλαδα....εξαλλου λογικα να το σκεφτουμαι ΠΩΣ!? μπορει το αιμα να επηρρεασει???

Belthazor 15-06-08 12:36

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Sofie
εξαλλου λογικα να το σκεφτουμαι ΠΩΣ!? μπορει το αιμα να επηρρεασει???

Ολα βρισκονται στο αιμα, ολες οι πληροφοριες βρισκονται στο αιμα, στο DNA, δηλαδη εσυ που νομιζεις οτι βρισκονται?

Sofie 15-06-08 14:56

Mπορει να βρισκονται στο αιμα....αλλα δεν σημαινει οτι αλλαζει ο ανθρωπος επειδη αλλαζει η ομαδα αιματος


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:33.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.