Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Αρνητικός τύπος αίματος (παράγοντας RH) και Εξωγηινη ιστορία (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=3518)

Oddb@llSoul 20-02-08 20:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Παπαδόπουλος
Ο Oannhsea είναι από τους άλλους, τους πράσινους με τις κεραίες και την προβοσκίδα, από τον ¶ρη...

Τάκη σε διαβεβαιώ , τον έχω δει απο κοντά και δεν είναι καθόλου έτσι... :p

Εκτός κι αν έχει κάνει προσωρινή τροποποίηση του Νι Εν Έι και έχει αλλάξει εξωτερική εμφάνιση...Τότε καλά.

Πάντως εγώ είμαι απο Τον Γλίγκον...Μπαντζανάκης του Σπόκ...Αφού ρε σεις μια φορά μαζί τα πείναμε με τον Χαν Σόλο και τον Τσουμπάκα...Και αυτός ο Λούκ...Πολύ πρώτο παιδί...Που να γνωρίσετε και τον πατέρα του...Πολύ αηδία άνθρωπος... :D

Τάκης Παπαδόπουλος 20-02-08 20:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Oddb@llSoul
Τάκη σε διαβεβαιώ , τον έχω δει απο κοντά και δεν είναι καθόλου έτσι... :p

Εκτός κι αν έχει κάνει προσωρινή τροποποίηση του Νι Εν Έι και έχει αλλάξει εξωτερική εμφάνιση...Τότε καλά.

Πάντως εγώ είμαι απο Τον Γλίγκον...Μπαντζανάκης του Σπόκ...Αφού ρε σεις μια φορά μαζί τα πείναμε με τον Χαν Σόλο και τον Τσουμπάκα...Και αυτός ο Λούκ...Πολύ πρώτο παιδί...Που να γνωρίσετε και τον πατέρα του...Πολύ αηδία άνθρωπος... :D

Μπα, κρύβεται και πρέπει να φοράς ειδικά γυαλιά για να δεις τα πράσινα κερατάκια...

Σε ξεγέλασε και σένα, κι ας είσαι από τον Κλίνγκον.

¶, ναι, την ψηλή την Κλινγκόνισα που πήγαινε σχολείο με τον τρίχα τον Τσουμπάκα, μιά τάξη μεγαλύτερη, την ξέρεις;
Έμαθα ότι παντρεύτηκε... το κοντό το ξωτικό από τον ΄'Αρχοντα των δαχτυλιδιών... Τί γούστο κι αυτό!
Αναρωτιέμαι τί σόι παιδιά θα κάνει...

( Όπως αναρωτιέμαι και πότε θα μας κράξουν από την διαχείριση ομαδικά, για το πώς καταντήσαμε το νήμα...
Καλό να σταματήσουμε εδώ!
)

Y1annis 22-02-08 00:35

Οι άνθρωποι που παρουσιάζουν διαφορές του στυλ 4 νεφρά ή καρδιά στα δεξιά κλπ είναι πολύ πιθανό να είναι Χίμαιρες. Δηλαδή όταν ήταν στην μήτρα της μητέρας τους υπάρχαν δύο γονιμοποιήσεις. Για κάποιο λόγο όμως η μία απορρόφησε την άλλη με αποτέλεσμα το έξτρα να είναι "ανάμνηση" του έταιρου οργανισμού που υπήρχε.

Σχετικά με την καρδιά υπάρχει η διαφοροποίηση του να έχει κάποιος την καρδιά αριστερά και του να έχει αντίστροφα τις βαλβίδες. Αυτό είναι πολλές φορές και επικίνδυνο, αφού θέλει προσοχή από τους γιατρούς σε περίπτωση κάποιας μικροεπέμβασης.

Ermhs 01-03-08 21:32

εγώ πάντως έχω 0 αρνητικό! . Αλλα δεν πιστεύω ότι το αίμα έχει σχέση με εξωγήινους..

Η ποιο κοντά στο paranormal...?

Sly8erin 02-03-08 01:40

Εχω μηδεν ρέζους αρνητικό ε! αυτό πια οτι θα ήμουν κ UFO δεν το περιμενα

Ydroxoos^^ 02-03-08 05:52

Εγώ δεν ξέρω τι ομάδα αίματος εχω.Αρα δεν γνωρίζω αν είμαι εξωγήινος.

Όσο για την άλλη την ομάδα είμαι ΑΡΗΣ.(δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό)

Belthazor 02-03-08 14:36

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ydroxoos^^
Εγώ δεν ξέρω τι ομάδα αίματος εχω.Αρα δεν γνωρίζω αν είμαι εξωγήινος.

Όσο για την άλλη την ομάδα είμαι ΑΡΗΣ.(δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό)

Δεν είπε κάνεις πως όποιος έχει ομάδα αίματος 0 αρνητικό είναι εξωγήινος, από την άλλη όμως ειπώθηκε πως αυτοί με την συγκεκριμένη ομάδα αίματος, επειδή είναι η πιο αρχαία, έχουν πιθανόν υπολείμματα εξωγήινων πολιτισμών που κατά κάποιες απόψεις είχαν επισπευτεί την Γη, η μεταφερθήκαν εδω μέσω κομητών..

Μιας και δεν παρακολουθώ ποδόσφαιρο δεν μπορώ να σου απαντήσω ολοκληρωτικά, αλλά κατά την άποψη μου το ποδόσφαιρο είναι ανούσιο όποτε καμία σχέση δεν έχει :p :D

Ydroxoos^^ 02-03-08 15:18

Αγαπητέ Belthazor η συμμετοχή μου σε αυτό το θέμα κρίνετε ως ανάγωγη αλλά παρασύρθηκα πίστεψε με από της τελευταίες απαντήσεις και ήμουν λιγάκι περιπαιχτικός (τα γνωστά μου άνοστα αστειάκια).
Στην δημιουργία κατά το δικό μου πιστεύω συγκρούονται 2 αντίπαλα στρατόπεδα
Αυτό που έχει να κάνει με τους κάθε είδους επιστήμονες και αυτό της θρησκείας
Το ένα προσπαθεί να βρει τον κρίκο τις εξελίξεις μέσα από την φύση (επιστήμονες) και αυτό της θρησκείας που όσο και αν φαίνετε απίστευτο ότι είμαστε δημιουργία του θεού ο οποίος βρίσκετε στον ουρανό η παράδεισο η άλλο πλανήτη με αλλά λόγια είμαστε δημιουργήματα μιας μεγάλης δύναμης που κυβερνά το σύμπαν(αυτό γιατί μου φέρνει λιγάκι από εξωγήινους?)
Αν πάμε λοιπόν με την θρησκεία τότε όντως οι άνθρωποι που έχουν τον συγκεκριμένο τύπο αίματος έχουν κάποια γονίδια τα οποία έχουν σχέση με αυτό που υποστηρίζεις

Υστερόγραφο Το δικό μου πιστεύω κρέμεται επικίνδυνα ακροβατώντας ανάμεσα στα 2.Ειμαστε δημιουργήματα της φύσης όπως τόσα και τόσα ζωντανά σε αυτόν τον πλανήτη η μας έφτιαξε άλλος?

Belthazor 02-03-08 17:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ydroxoos^^
Αγαπητέ Belthazor η συμμετοχή μου σε αυτό το θέμα κρίνετε ως ανάγωγη αλλά παρασύρθηκα πίστεψε με από της τελευταίες απαντήσεις και ήμουν λιγάκι περιπαιχτικός (τα γνωστά μου άνοστα αστειάκια).

Χαχαχα.. μάλλον με παρεξήγησες.. δεν ήθελα να σου πω ότι τα αστειάκια ήταν κρύα.. απλά και εγώ μια πλακά έκανα, έτσι και αλλιώς άμα τα παίρνεις όλα σοβαρά.. πάει.. χάθηκε ο κόσμος..

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ydroxoos^^
Στην δημιουργία κατά το δικό μου πιστεύω συγκρούονται 2 αντίπαλα στρατόπεδα
Αυτό που έχει να κάνει με τους κάθε είδους επιστήμονες και αυτό της θρησκείας
Το ένα προσπαθεί να βρει τον κρίκο τις εξελίξεις μέσα από την φύση (επιστήμονες) και αυτό της θρησκείας που όσο και αν φαίνετε απίστευτο ότι είμαστε δημιουργία του θεού ο οποίος βρίσκετε στον ουρανό η παράδεισο η άλλο πλανήτη με αλλά λόγια είμαστε δημιουργήματα μιας μεγάλης δύναμης που κυβερνά το σύμπαν(αυτό γιατί μου φέρνει λιγάκι από εξωγήινους?)
Αν πάμε λοιπόν με την θρησκεία τότε όντως οι άνθρωποι που έχουν τον συγκεκριμένο τύπο αίματος έχουν κάποια γονίδια τα οποία έχουν σχέση με αυτό που υποστηρίζεις

Όπως είπες, οι επιστήμονες λένε το πως έγινε ενώ η θρησκεία λέει το γιατί και το τελικό σκοπό.. όλα συνδέονται..
Δεν είναι περίεργο που σου θυμίζει εξωγήινους, άμα δεις ένα άλλο Thread που έκανα θα δεις πως υποστηρίζω πως ο θεός ( ακόμα και των Χριστιανών ) μπορεί να είναι κάποιος από ένα άλλο πλανήτη.. ( Μυθολογία Cthulhu και Εξωγήινοι Θεοί )


Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ydroxoos^^
Υστερόγραφο Το δικό μου πιστεύω κρέμεται επικίνδυνα ακροβατώντας ανάμεσα στα είμαστε δημιουργήματα της φύσης όπως τόσα και τόσα ζωντανά σε αυτόν τον πλανήτη η μας έφτιαξε άλλος?

Ακόμα και άμα μας ''έφτιαξε'' κάποιος άλλος, και αυτόν τον άλλον τον ''έφτιαξε'' η φύση, και άμα αυτός ο άλλος ''φτιάχτηκε'' από κάποιον άλλον, τότε και ο άλλος ''φτιάχτηκε'' από τη φύση.. Έμμεσα η άμεσα είμαστε ''φτιαγμένοι'' από τη φύση, όποτε δεν υπάρχει λόγος να ακροβατείς :D :cool: !

Grigorios o Ellhn 02-03-08 17:54

xaxa
 
Εγώ που έχω Α- τι είμαι, ενδιάμεση κατηγορία-υβρίδιο? Απαπα, με κολακεύετε....θα παω στο ΣιΕνΕν να βγάλω λεφτά....


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:19.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.