Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Αρνητικός τύπος αίματος (παράγοντας RH) και Εξωγηινη ιστορία (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=3518)

open mind 18-02-08 13:22

Παιδιά Και εγώ έχω 0 + πολλοί άνθρωποι έχουν 0 για ομάδα αίματος δεν
Πιστεύω ότι υπάρχει κατι το παράξενο με αυτή την ομάδα.

Belthazor 18-02-08 15:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Witch Shadow
Φιλε Belthy
μια πολυ μακρινη μου ξαδερφη εχει ρεζους θετικο. Δεν προσεξα τπτ επανω της περιεργο. Μονο το οτι ειναι γλωσσου και δεν κανουμε παρεα. Αλλα και εξωγηινη να ηταν το ιδιο μου κανει...Μακρια μου...χιχιιχιχ :D

Χαχαχαχα... εγω μιλαγα ομως για αρνητικο.. ;)



Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Articun
Παρ' όλα αυτά όμως, είναι αλήθεια πως το ρέζους αρνητικό ίσως προέκυψε λόγω μετάλλαξης, πιθανότατα ανθρώπινης καθώς η ίδια η φύση σε κάθε νέο όν, πειραματίζεται συνεχώς. όλοι μας λίγο πολύ έχουμε ενα α % μεταλλάξεων. κάποιες από αυτές είναι πιο δραστικές από τις άλλες, θετικές ή αρνητικές ή ουδέτερες. Το ρέζους - κατά πως φαίνεται, (είμαι ακόμα φοιτητής βιολογίας) είναι μια σχετικά ουδέτερη μετάλλαξη που παρατηρήθηκε και η φύση την θεώρησε ευνοϊκή και έτσι συνεχήστικε. Φανταστίτε μια ασθένεια του άίματος που θα επηρέαζε αυτούς με ρέζους +. Αν δεν υπήρχε το ρέζους - τότε όλος ο πληθυσμός θα μπορούσε να καταστραφεί...

Ναι σε αυτο συμφωνω, αμα δεν υπηρχε το ρεζους τοτε μπορει να μην ζουσαμε.. και αυτο δεν ειναι καλο..

schooligan 18-02-08 17:32

Δηλαδη που εγω ειμαι ομαδα (νομιζω) και ρεζους αρνητικο (σιγουρα) ειμαι καταλοιπο εξωγιηνων :confused: :confused: :confused: :confused:

Belthazor 18-02-08 17:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από schooligan
Δηλαδη που εγω ειμαι ομαδα (νομιζω) και ρεζους αρνητικο (σιγουρα) ειμαι καταλοιπο εξωγιηνων :confused: :confused: :confused: :confused:

εσυ ο ιδιος απο οτι εχω καταλαβει μαλλον κατεχεις καποια ιδιοτητα ( νομιζω ), αλλα ακομα και αν οχι τοτε ειναι σιγουρο οτι εχεις παλιο DNA και μπορει ναι να ειναι καταλοιπο ( κατα την γνωμη μου )...

leo morpheus 18-02-08 17:37

Παιδια εγω που εχω Ο ρεζους - , κινδυνευω?

Γιατρε ειμαι καλα;;; :p

schooligan 18-02-08 17:46

Leo μαλλον ειμαστε πειραματοζωα εξωγηινων που δεν μας θελανε και μας παρατησαν εδω.... :( :( :( :(

OANNHSEA 18-02-08 20:06

Γιατί νομίζεις βρισκόμαστε εδώ schooligan;;; :p
Και εγώ έχω ρέζους αρνητικό...
Άρα ίσως να ξέρω κάτι παραπάνω από τα λεγόμενα "μυστήρια"... :D
Μεταξύ μας, μάλλον αρχίσαμε πάλι να ασχολούμαστε με τα λογικά και να τα βρίσκουμε παράξενα...
Παίδες, ένας άνθρωπος στους 50.000 έχει 4 νεφρά...
Παίδες οι Ίνουητ έχουν μία σειρά πλευρά λιγότερα, όπως και ένας στους 100.000 ανθρώπους...
ΑΥΤΟΙ είναι οι εξωγήινοι...
Για να μην γράψω και όλα τα άλλα παράξενα των ανθρώπων...
(The white man can not jump)... :p

schooligan 18-02-08 20:21

Φιλε μου γραψε..εχει ενδιαφερον... :D

OANNHSEA 18-02-08 20:45

Παράθεση:

Φιλε μου γραψε..εχει ενδιαφερον...
Θα ήταν κακία ένας που σπουδάζει για νοσοκόμος να γράψει για ιατρική...
Υπάρχουν άλλοι γιατροί στο φόρουμ που μπορούν να το κάνουν αυτό...
Ειδικότερα οι δερματικές "ιδιορυθμίες" σε κάθε άνθρωπο είναι το κάτι άλλο...

Litsa 18-02-08 21:02

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από OANNHSEA
Γιατί νομίζεις βρισκόμαστε εδώ schooligan;;; :p
Και εγώ έχω ρέζους αρνητικό...
Άρα ίσως να ξέρω κάτι παραπάνω από τα λεγόμενα "μυστήρια"... :D
Μεταξύ μας, μάλλον αρχίσαμε πάλι να ασχολούμαστε με τα λογικά και να τα βρίσκουμε παράξενα...
Παίδες, ένας άνθρωπος στους 50.000 έχει 4 νεφρά...
Παίδες οι Ίνουητ έχουν μία σειρά πλευρά λιγότερα, όπως και ένας στους 100.000 ανθρώπους...
ΑΥΤΟΙ είναι οι εξωγήινοι...
Για να μην γράψω και όλα τα άλλα παράξενα των ανθρώπων...
(The white man can not jump)... :p

Μέχρι και άνθρωποι με την καρδιά στα δεξιά υπάρχουν


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:22.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.