Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Επιστήμη vs Θρησκεία (Εξέλιξη των ειδών κ.λπ.) (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=1443)

R-b-t3r 23-10-18 18:11

Φύγε από το thread καραγκιόζη. Τοσον καιρό δεν σας απαντάμε μήπως και αποφασίσετε να φύγετε. Δεν έχετε κάτι να μας πείτε.

seismic 23-10-18 18:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r (Μήνυμα 134327)
Φύγε από το thread καραγκιόζη. Τοσον καιρό δεν σας απαντάμε μήπως και αποφασίσετε να φύγετε. Δεν έχετε κάτι να μας πείτε.

Αν ξανά μιλήσεις έτσι σε εμένα θα σε πηδήξω.

R-b-t3r 23-10-18 18:38

Seismic κοίτα να δεις αν έρχομαι!
Να πατε από εκεί που ήρθατε, καραγκιοζιδες και οι δύο.
Σου έχουμε εξηγήσει κατ επανάληψη τι είναι λάθος στις απόψεις σου στο θέμα και επαναλαμβάνεις τα ίδια. Το ξέρουμε οτι είσαι μαλάκας αλλά δεν χρειάζεται να μας το υπενθυμίζεις καθε μέρα. Επειδή λέει κάποιος άσχετος κάποιες ανοησίες σε κάποιο βίντεο δεν σημαίνει ότι είναι αλήθεια. Τρως πολυ σανό!

Και το χειρότερο είναι ότι τρέφεται και το άλλο το βρωμοτρολ με τις ανοησίες που γράφεις εδώ μέσα για να περάσει τις σκοταδιστικές απόψεις του περι δημιουργίας του κόσμου.

valhalla 23-10-18 18:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από seismic (Μήνυμα 134328)
Αν ξανά μιλήσεις έτσι σε εμένα θα σε πηδήξω.

Πως; Με βίδα πάκτωσης στον κώλο;

seismic 23-10-18 20:52

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r (Μήνυμα 134329)
Seismic κοίτα να δεις αν έρχομαι!
Να πατε από εκεί που ήρθατε, καραγκιοζιδες και οι δύο.
Σου έχουμε εξηγήσει κατ επανάληψη τι είναι λάθος στις απόψεις σου στο θέμα και επαναλαμβάνεις τα ίδια. Το ξέρουμε οτι είσαι μαλάκας αλλά δεν χρειάζεται να μας το υπενθυμίζεις καθε μέρα. Επειδή λέει κάποιος άσχετος κάποιες ανοησίες σε κάποιο βίντεο δεν σημαίνει ότι είναι αλήθεια. Τρως πολυ σανό!

Και το χειρότερο είναι ότι τρέφεται και το άλλο το βρωμοτρολ με τις ανοησίες που γράφεις εδώ μέσα για να περάσει τις σκοταδιστικές απόψεις του περι δημιουργίας του κόσμου.

Δεν είναι κακό να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις. Κακό είναι να προβοκάρονται με ύβρεις και όχι με επιχειρήματα οι απόψεις του άλλου. Εδώ μέσα είναι δημόσιο φόρουμ και θα λέω τις απόψεις μου.
Το μπούλινγκ δεν περνά σε οικοδόμους της παλιάς γενιάς. :D

seismic 23-10-18 20:53

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από valhalla (Μήνυμα 134330)
Πως; Με βίδα πάκτωσης στον κώλο;

Με άλμα επί κοντό. :p

R-b-t3r 23-10-18 21:30

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από seismic (Μήνυμα 134331)
Δεν είναι κακό να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις. Κακό είναι να προβοκάρονται με ύβρεις και όχι με επιχειρήματα οι απόψεις του άλλου. Εδώ μέσα είναι δημόσιο φόρουμ και θα λέω τις απόψεις μου.
Το μπούλινγκ δεν περνά σε οικοδόμους της παλιάς γενιάς. :D

Δεν μας ενδιαφέρουν οι απόψεις σου γιατί είναι ηλιθιότητες, σου έχουμε πει γιατί ειναι λάθος αυτά που λες και εμμένεις στα ίδια. Δεν είσαι ευπρόσδεκτος εδώ! :mad:
Για παράδειγμα επιμένεις ότι 0+0+0 κτλ για την μεγάλη έκρηξη είναι 0 οπότε δεν γίνεται να παραχθεί ενέργεια απο το τίποτα, αλλα μετά ως "ξεφτέρι" που είσαι,υιοθετείς μια ηλιθιότητα που είδες σε ένα βίντεο ενός ψευδοεπιστήμονα, που δεν ισχύει και δεν καταλαβαίνεις και την ερμηνεύεις ως παραγωγή σωματιδίων και ενέργειας απο το κενό (δηλαδή το τίποτα).

Καταλαβαίνεις πόσο ηλίθιος είσαι ή να συνεχίσω;;:D

seismic 23-10-18 21:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r (Μήνυμα 134334)
Δεν μας ενδιαφέρουν οι απόψεις σου γιατί είναι ηλιθιότητες, σου έχουμε πει γιατί ειναι λάθος αυτά που λες και εμμένεις στα ίδια. Δεν είσαι ευπρόσδεκτος εδώ! :mad:
Για παράδειγμα επιμένεις ότι 0+0+0 κτλ για την μεγάλη έκρηξη είναι 0 οπότε δεν γίνεται να παραχθεί ενέργεια απο το τίποτα, αλλα μετά ως "ξεφτέρι" που είσαι,υιοθετείς μια ηλιθιότητα που είδες σε ένα βίντεο ενός ψευδοεπιστήμονα, που δεν ισχύει και δεν καταλαβαίνεις και την ερμηνεύεις ως παραγωγή σωματιδίων και ενέργειας απο το κενό (δηλαδή το τίποτα).

Καταλαβαίνεις πόσο ηλίθιος είσαι ή να συνεχίσω;;:D

Δεν υπάρχει κενό και το κενό ενέργεια έχει χαζούλη.
Ναι 0+0+0 = 0 Όσα και μηδενικά να βάλεις 0 θα βγάλεις μπουμπούνα. :D
Εσύ είσαι ανεπιθύμητος και ψευδοεπιστήμονας της πλάκας.
Πάντως ομολογώ ... έχεις καλαμπούρι.

R-b-t3r 23-10-18 23:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r (Μήνυμα 134334)
Δεν μας ενδιαφέρουν οι απόψεις σου γιατί είναι ηλιθιότητες, σου έχουμε πει γιατί ειναι λάθος αυτά που λες και εμμένεις στα ίδια. Δεν είσαι ευπρόσδεκτος εδώ! :mad:
Για παράδειγμα επιμένεις ότι 0+0+0 κτλ για την μεγάλη έκρηξη είναι 0 οπότε δεν γίνεται να παραχθεί ενέργεια απο το τίποτα, αλλα μετά ως "ξεφτέρι" που είσαι,υιοθετείς μια ηλιθιότητα που είδες σε ένα βίντεο ενός ψευδοεπιστήμονα, που δεν ισχύει και δεν καταλαβαίνεις και την ερμηνεύεις ως παραγωγή σωματιδίων και ενέργειας απο το κενό (δηλαδή το τίποτα).

Καταλαβαίνεις πόσο ηλίθιος είσαι ή να συνεχίσω;;:D

Να στο επαναλάβω γιατί δεν κατάλαβες μου φαίνεται.
Είσαι για δέσιμο και δεν ξέρεις αρκετά για να κρίνεις την εξέλιξη. Πάρε δρόμο! :mad:
Δεν έχεις το υπόβαθρο να καταλάβεις. Σου έχω ήδη δώσει απαντήσεις σε ότι ρώτησες και τις αγνόησες όλες γιατί δεν συμφωνουν με τις παρανοϊκές σου αντεπιστημονικές θεωρίες.

seismic 24-10-18 06:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r (Μήνυμα 134338)
Να στο επαναλάβω γιατί δεν κατάλαβες μου φαίνεται.
Είσαι για δέσιμο και δεν ξέρεις αρκετά για να κρίνεις την εξέλιξη. Πάρε δρόμο! :mad:
Δεν έχεις το υπόβαθρο να καταλάβεις. Σου έχω ήδη δώσει απαντήσεις σε ότι ρώτησες και τις αγνόησες όλες γιατί δεν συμφωνουν με τις παρανοϊκές σου αντεπιστημονικές θεωρίες.

Ναι έχεις εσύ και η επιστήμη υπόβαθρο επιστημονικό του 0+0+0 = το σύμπαν! :p:p
Κάποιος πρέπει να σας βάλει στην θέση σας...έχετε ξεφύγει τελείως.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:25.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.