Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=7610)

Lady 11-08-13 21:32

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ
 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ..ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ''Xoreutria'', ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΝΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΛΑΘΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ Κ ΜΟΥ ΗΡΘΕ mail ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΜΟΥ Κ ΟΤΙ ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ. ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ mail ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΤΠΤ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΞΕΚΛΗΔΩΣΩ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΦΙΛ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ Κ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΑΥΤΟ?

beetlejuice 13-08-13 20:49

Δες τα προσωπικά σου μηνύματα :)

Xoreutria 13-08-13 22:03

Ευχαριστώ beetlejuice για την βοηθεια. Το προφίλ με το όνομα Lady πως το σβήνω?:)

beetlejuice 14-08-13 22:13

Τακτοποιήθηκε!

giannisseo 09-09-13 19:19

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Lady (Μήνυμα 105441)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ..ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ''Xoreutria'', ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΝΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΛΑΘΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ Κ ΜΟΥ ΗΡΘΕ mail ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΜΟΥ Κ ΟΤΙ ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ. ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ mail ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΤΠΤ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΞΕΚΛΗΔΩΣΩ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΦΙΛ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ Κ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΑΥΤΟ?

Γιατί δεν κρατάς και τα δύο;

Kostas2 09-09-13 21:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice (Μήνυμα 105527)
Τακτοποιήθηκε!

Τα δικα μου θεματα ποτε θα τακτοποιηθουν ; 3 φορες εστειλα

beetlejuice 09-09-13 21:27

Παράθεση:

Γιατί δεν κρατάς και τα δύο;
Γιατί απαγορεύεται η διατήρηση 2 nicknames στο φόρουμ.

@kostas2

Ποια θέματα εννοείς; Και που έστειλες τι;

Kostas2 10-09-13 00:36

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice (Μήνυμα 106231)
Γιατί απαγορεύεται η διατήρηση 2 nicknames στο φόρουμ.

@kostas2

Ποια θέματα εννοείς; Και που έστειλες τι;

Καλησπερα .Τον τελευταιο μηνα επικοινωνησα 3 φορες .Ηθελα να μαθω πως γινεται διαγραφη λογαριασμου και μηνυματων που χεις στειλει ( αν γινεται ) κι επισης αν μπορει να γινει αλλαγη θεματος που χεις ανοιξει εσυ ο ιδιος.Εσεις ειστε διαχειριστης ;

Kostas2 10-09-13 00:38

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Kostas2 (Μήνυμα 106236)
Καλησπερα .Τον τελευταιο μηνα επικοινωνησα 3 φορες .Ηθελα να μαθω πως γινεται διαγραφη λογαριασμου και μηνυματων που χεις στειλει ( αν γινεται ) κι επισης αν μπορει να γινει αλλαγη θεματος που χεις ανοιξει εσυ ο ιδιος.Εσεις ειστε διαχειριστης ;

Αλλαγη θεματος.Ν αλλαξεις το τιτλο

Kostas2 12-09-13 11:13

Καλημερα .Επειδη κανενας υπευθυνος και κανενας διαχειριστης δε εχει σκοπο να μου απαντησει σ αυτα που ρωταω εδω κι ενα εναμιση μηνα ειτε μεσω επικοινωνιας στο σαιτ η στο φορουμ , μπορει καποιος απλος χρηστης αν γνωριζει να μου απαντησει σ αυτα που ρωταω στο πιο παραπανω μηνυμα ; Ευχαριστω


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:16.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.