Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   Προσωπικές Εμπειρίες (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Τι ειναι αυτο????? (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=7381)

kostas21 16-01-13 10:48

Τι ειναι αυτο?????
 
Καλησπερα παιδια νεος στο φορουμ κωστας λεγομαι και ειμαι 20 ετων ,εχ8ες ανακαλυψα το site σημερα γραφω την δικη μου ιστορια που εχεις ως εξης:

Η ιστορια ειναι στο δωματιο μου οπου εχω κρεμασμενο εναν σακο του μποξ ο οποιος ζυγιζει 45 κιλα αυτο που μου απασχολει ειναι οτι πολλες φορες τον βλεπω να κουνιετε πολυ λιγο σα να κανει εναν κυκλο μιλαμε 1 εκατοστο αριστερα 1 δε3ια τετοιο κουνημα αλλα ειναι αδυνατον ειναι πολυ βαρυς συνη8ως το βραδυ 3υπναω να παω τουαλετα και το εχω δει πολλες φορες ακομα και τωρα 10 κ 46 κουνιεται εχω παθεις πλακα να αναφερω οτι απο τα αρθρα που διαβασα εδω μεσα εχθες μου κινησαν την περιεργια οι καθρεφτες 1 μετρο ποιο διπλα εχω εναν καθρεφτη υφους 1.90 ;(:(:(

Εκπτωτος Αγγελος 16-01-13 11:45

ανατριχιασα. πολυ τρομακτικο

Μηπως ειχες καποιο παραθυρο ανοιχτο;

Voel 16-01-13 12:08

Προφανώς πρόκειται για δαίμονα......

kostas21 16-01-13 12:21

δεν κουνιετε χωρις ξυλο ο σακος για κανενα λογο :/

φιλε μην μου λες τετοια και πως τον διωχνω ?

kostas21 16-01-13 12:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Voel (Μήνυμα 101349)
Προφανώς πρόκειται για δαίμονα......

τι πρεπει να κανω? :/ επιρεαστηκα πολυ εχθες που διαβαζα για καθρεφτες σε πολλα θεματα υπαρχει πιθανοτητα να συνδεονται?

Tsilier 16-01-13 12:54

Ίσως να είναι και οφθαλμαπάτη λόγω ψυχικής διαταραχής συμβαίνει συνήθως στο σκοτάδι.

kostas21 16-01-13 13:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Tsilier (Μήνυμα 101353)
Ίσως να είναι και οφθαλμαπάτη λόγω ψυχικής διαταραχής συμβαίνει συνήθως στο σκοτάδι.

μα συμβαινει και πρωινα οπως πριν ψυχολογικα ειμαι πολυ καλα :/

demi 16-01-13 13:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Voel (Μήνυμα 101349)
Προφανώς πρόκειται για δαίμονα......



σιγουρα πραγματα!!!

Voel 16-01-13 14:58

@kostas21

Ειναι βέβαιο ότι ολα αυτά συνδέονται......το γεγονός ότι το φαινόμενο συμβαίνει σε έναν σάκο πυγμαχίας υποδηλώνει μια πάλη μεταξύ του καλού και του κακού για την ψυχή σου. Ειναι γνωστό σε όλους ότι οι καθρέφτες λειτουργούν συχνά σαν πύλες για να έρθουν στην διάσταση μας δαιμόνιος οντότητες.

Προτείνω να στείλεις ενα ΠΜ στον χρήστη Vakryle ο οποίος έχει αξιόλογη εμπειρία σε αυτά τα θέματα και θα σε κατατοπισει

kostas21 16-01-13 15:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Voel (Μήνυμα 101364)
@kostas21

Ειναι βέβαιο ότι ολα αυτά συνδέονται......το γεγονός ότι το φαινόμενο συμβαίνει σε έναν σάκο πυγμαχίας υποδηλώνει μια πάλη μεταξύ του καλού και του κακού για την ψυχή σου. Ειναι γνωστό σε όλους ότι οι καθρέφτες λειτουργούν συχνά σαν πύλες για να έρθουν στην διάσταση μας δαιμόνιος οντότητες.

Προτείνω να στείλεις ενα ΠΜ στον χρήστη Vakryle ο οποίος έχει αξιόλογη εμπειρία σε αυτά τα θέματα και θα σε κατατοπισει



εχω μεινει καγκελο με αυτα που μου λετε επισης να αναφερω οτι πριν απο εναν μηνα με ξεματιασε μια φυλη της μανας μου και τρομαξε απο το ποσο πολυ ημουν αν και δεν το ενιωθα εκτος απο μια κακοτυχια που με κυνηγαει τον τελευταιο χρονο δεν 3ερω αν κολαει και αυτο


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:19.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.