Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Επιστήμη vs Θρησκεία (Εξέλιξη των ειδών κ.λπ.) (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=1443)

heretic 16-12-18 13:42

Τώρα πρόσεξα ότι έφυγε και ο Valhala μαζί του. Ελπίζω το ban να είναι προσωρινό στην περίπτωσή του :(

AVATARGR-1 16-12-18 14:05

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλε heretic και εγω νομίζω πως είναι κάτι προσωρινό για τον φίλο Valhala.....

Πάντως νομίζω πως το παρόν θέμα έχασε τελείως τον δρόμο του....:eek::D

Ευχαριστώ.

Robespierre 16-12-18 15:33

Ελπιζω να ειναι προσωρινο αλλα να μην ειναι προσωρινο για τον Βασιλακη, γιατι μας εσπασε ολους τα νευρα και αυτα που του εγραψε ο Valhalla ηταν αναμενομενα, αλλωστε τα ιδια γραψαμε αρκετοι.

beetlejuice 19-12-18 23:59

Ενημερώνω ότι το ban για τον χρήστη Vassilis_1 έχει διάρκεια έξι μηνών.
Για τον χρήστη Valhalla η διάρκεια του ban είναι 1 μήνας, λόγω προσβλητικού σχολίου κατά της διαχείρισης. Σε άλλες εποχές θα ήταν δεδομένα μόνιμο, αλλά πλέον εχουμε "μαλακώσει" σε τέτοιες περιστάσεις. :)

Robespierre 20-12-18 00:56

Ποιο θα ηταν δεδομενα μονιμο; Του Βασιλακη ή του Valhalla;

beetlejuice 20-12-18 01:14

Toυ Valhalla.

Robespierre 20-12-18 09:01

Διαφωνω και πιστευω πως διαφωνουν ολοι εδω μεσα. Αντι να διωξεις μονιμα εναν αποδεδειγμενα τρολ που βρισκεται εδω για να διαφημιζει τα βιβλια του πνευματικου του παπα-Κοστωφ, αν δεν ειναι κι ο ιδιος, του δινεις παραθυρο επιστροφης. Και στο κατω-κατω τι εγραψε ο Valhalla "κατα της διαχειρισης" δηλαδη; Οτι σχολιασε κατι το προφανες; Οτι σε βλεπουμε μονο σε ανακοινωσεις;

ilias1990 20-12-18 10:15

Μόνιμο θα έπρεπε να είναι το ban για τον Vassilis_1 , που αποδεδειγμένα δεν θέλει να συζητήσει, αλλά σπαμμάρει ασύστολα, χρόνια τωρα. Εκτός αν πιστεύει η διαχείρηση ότι η εξάμηνη τιμωρία θα τον σωφρονίσει :D:D
Ε ρε δούλεμα που πέφτει...

beetlejuice 20-12-18 11:11

Δεν είναι κάποιο πρόβλημα να μετατραπεί το ban του vassilis σε μόνιμο από τη στιγμή που ο άνθρωπος δεν είναι καλά.

Δεν συνεκρινα τα δύο ban, δίχως αμφιβολία το πρώτο ήταν σημαντικότερο για τη λειτουργία του φόρουμ.
Απλά υπήρχαν πράγματα στην "Κοινότητα" που σε άλλα χρονια ήταν πάνω από όλα και η φιλοσοφία αυτή συνέδεσε μια ομάδα ανθρώπων που έκαναν σημαντικά πράγματα στα διαδικτυακά δρώμενα της αναζήτησης.
Τέλος πάντων, αν και εννοείται ότι δεν το παίρνω πισω, ενδεχομένως να ήταν περιττή αυτή η αναφορά. :)

Robespierre 20-12-18 14:50

Η κοινότητα του μεταφυσικου εχει μεν αραιωσει αλλα καλο ειναι να μπορουμε να διατηρουμε ενα επιπεδο για τους λιγους εναπομειναντες. Γιατι, κακα τα ψεμματα, αυτο ειναι το μονο σοβαρο φορουμ που εχει μεινει. Εμεις θα υποσχεθουμε οτι θα κανουμε οτι μπορουμε για να το κρατησουμε αλλα χρειαζομαστε και ανταποκριση :)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:43.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.