Το forum του μεταφυσικού

Το forum του μεταφυσικού (http://www.metafysiko.gr/forum/index.php)
-   Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού (http://www.metafysiko.gr/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Τι πρόβλημα έχει το forum; (http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=9019)

Robespierre 05-02-19 09:47

Τι πρόβλημα έχει το forum;
 
Από chrome βγάζει Database error, από άλλους browsers πετάει κάτι περίεργα μηνύματα…. τι συμβαίνει; Μπορείτε να το φτιάξετε; Δεν βλέπετε ότι δεν μπορεί να γράψει σχεδόν κανένας;

AVATARGR-1 05-02-19 13:58

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλε Robespierre ναι υπάρχει πρόβλημα αλλά εγώ τόσο στο Mozilla Firefox αλλά
και στο OPERA
μπαίνω κανονικά και από ότι έχω διαπιστώσει και η Litsa μπαίνει
και άλλοι δυο χρήστες.......

Επίσης άνοιξα και νέο θέμα και διαβάζω προσωπικά μηνύματα.....

Ελπίζω και εγώ να λυθούν τα όποια προβλήματα..
Πάντως μιά και έχεις μπεί γράψε σε όποιο θέμα θέλεις να δώσουμε μια πνοή στο Φόρουμ........

Ευχαριστώ.

Robespierre 05-02-19 14:08

Opera με τίποτα, γιατι opera εχω, εκτος κι αν χρησιμοποιείς πιο παλια εκδοση. Ολοι οι κλώνοι του Chrome εχουν πρόβλημα. Εβαλα Firefox για να μπω...

Grigorios o Ellhn 05-02-19 21:02

---
 
Παιδιά εγώ μπαίνω κανονικότατα απο firefox αλλά και απο chrome που δοκιμασα λειτουργεί οκ (μέχρι στιγμής τουλάχιστον). Αλλά γενικά η κινητικότητα στο φόρουμ έχει μειωθεί πολύ τελευταία

Robespierre 06-02-19 15:48

http://i64.tinypic.com/k9c3mp.png


Opera, Chrome κα Vivaldi επίσης. Ολοι οι κλώνοι του Chrome δηλαδή.

Robespierre 06-02-19 15:48

http://i66.tinypic.com/2utloh0.png

Opera, Chrome κα Vivaldi επίσης. Ολοι οι κλώνοι του Chrome δηλαδή.

SAM_502 06-02-19 19:19

δοκίμασε να σβήσεις τα cookies

Robespierre 06-02-19 23:03

Εχω δοκιμασει τα παντα, δεν γινεται τιποτα. Μαλλον θα μπαινω με FF απο δω και περα :)

Johnkokk 08-02-19 01:42

Εμένα μου το βγάζει και στα τρία το μήνυμα :(

Robespierre 08-02-19 11:36

Εμφανίστηκε και στον FF το μήνυμα.... :p

Johnkokk 09-02-19 22:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Robespierre (Μήνυμα 135733)
Εμφανίστηκε και στον FF το μήνυμα.... :p

Μάλλον συμβαίνει κάτι στη νέα τάξη πραγμάτων και προσπαθούν να μας κρατήσουν αποδιοργανωμένους και αδύναμους απέναντι στις δυνάμεις του κακού...Ελπίζω ο θρυλικός <<Διαχειριστής του Θεού>> να έρθει και να σώσει την ανθρωπότητα πριν χαθεί η Ελπίδα :p

Robespierre 11-02-19 09:04

Λεω τωρα που τελειωσε και η εξεταστικη, να παμε διακοπες και να επιστρεψουμε μετα απο ενα χρονο, μηπως και τοτε εχουν αποφασισει να φτιαξουν το φορουμ :D

R-b-t3r 11-02-19 16:00

Εγώ δεν έχω προβλήματα στην σύνδεση.
Firefox ftw!

Robespierre 12-02-19 13:50

Αν προσέξει πάντως κάποιος, εχουν σταματήσει να γράφονται νεοι χρήστες εδω και καιρό.

Johnkokk 12-02-19 23:11

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Robespierre (Μήνυμα 135743)
Αν προσέξει πάντως κάποιος, εχουν σταματήσει να γράφονται νεοι χρήστες εδω και καιρό.

Ναι μπορώ να πω ότι μου έλειψαν τα θέματα του στυλ: <<βρήκα επανειλημμένα κουτσουλιές στο παρμπρίζ, πώς να λύσω τα μάγια>> :D

R-b-t3r 13-02-19 13:59

Οι χριστιανοταλιμπάν φταίνε που μας μπλοκάρουν το site γιατί θίξαμε τους "αγίους και προφήτες" :p
Όσο είμαστε έτσι στην πλάκα, θα ήθελα να δω κανένα θέμα του στυλ "μου κάναν μάγια και μεγάλωσε 10 εκ. Και συν τοις άλλοις έπαθα πριαπισμό" :D

Johnkokk 14-02-19 16:03

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r (Μήνυμα 135745)
Οι χριστιανοταλιμπάν φταίνε που μας μπλοκάρουν το site γιατί θίξαμε τους "αγίους και προφήτες" :p
Όσο είμαστε έτσι στην πλάκα, θα ήθελα να δω κανένα θέμα του στυλ "μου κάναν μάγια και μεγάλωσε 10 εκ. Και συν τοις άλλοις έπαθα πριαπισμό" :D

Προσωπικά αν είχα τέτοιο πρόβλημα μετά τα 70 μου θα με ξαναβλέπατε εδώ μέσα :D

ilias1990 15-02-19 11:48

Χαιρετώ τα πλήθη :D Εηώ δεν μπορώ να μπω με την καμία και μπήκα απ΄τον browser του ps4, για να στείλω αγωνιστικούς χαιρετισμούς ... Κάτι σε post-apocalyptic διαδικτυακό τοπίο θυμίζει το φόρουμ τελευταία :cool:

Johnkokk 17-02-19 23:21

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ilias1990 (Μήνυμα 135751)
Χαιρετώ τα πλήθη :D Εηώ δεν μπορώ να μπω με την καμία και μπήκα απ΄τον browser του ps4, για να στείλω αγωνιστικούς χαιρετισμούς ... Κάτι σε post-apocalyptic διαδικτυακό τοπίο θυμίζει το φόρουμ τελευταία :cool:

Δεν θα μας σωπάσουν συναγωνιστή!!!

Btw στο τελευταιο πόστ μου έγραψα το αντίθετο από αυτό που ήθελα να πώ :D

ilias1990 18-02-19 18:02

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk (Μήνυμα 135752)
Δεν θα μας σωπάσουν συναγωνιστή!!!

Btw στο τελευταιο πόστ μου έγραψα το αντίθετο από αυτό που ήθελα να πώ :D

Εν τω μεταφυσικώ αδερφέ, δεν πολυκατάλαβα τί ήθελες να πεις, έτσι κι αλλιως:D

Πάντως το φόρουμ πνέει τα λοίσθια, και η κατάσταση μοιάζει με το "The sun vanished", ένα πολύ ενδιαφέρον κόνσεπτ ενός τυπά στο Twitter . Όποιος δεν το'χει δει ας ρίξει μια ματιά και ας φανταστεί ένα παρόμοιο σενάριο στο φόρουμ. Θα το βρει διασκεδαστικό :)

https://youtu.be/qqK4wamTp2U

Johnkokk 18-02-19 23:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ilias1990 (Μήνυμα 135754)
Εν τω μεταφυσικώ αδερφέ, δεν πολυκατάλαβα τί ήθελες να πεις, έτσι κι αλλιως:D

Πάντως το φόρουμ πνέει τα λοίσθια, και η κατάσταση μοιάζει με το "The sun vanished", ένα πολύ ενδιαφέρον κόνσεπτ ενός τυπά στο Twitter . Όποιος δεν το'χει δει ας ρίξει μια ματιά και ας φανταστεί ένα παρόμοιο σενάριο στο φόρουμ. Θα το βρει διασκεδαστικό :)

https://youtu.be/qqK4wamTp2U

Μπα, εδώ ήμασταν ήδη τρελοί δεν χρειάστηκε να δεχθούμε επίθεση από περίεργα όντα. Λίγο στο youtube είδα την ιστορία ,λογικά εξωγήινοι θα είναι οι κακοί απ'οτι φαίνεται,φάση έχει σαν ιστορία

ilias1990 19-02-19 10:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk (Μήνυμα 135756)
Μπα, εδώ ήμασταν ήδη τρελοί δεν χρειάστηκε να δεχθούμε επίθεση από περίεργα όντα. Λίγο στο youtube είδα την ιστορία ,λογικά εξωγήινοι θα είναι οι κακοί απ'οτι φαίνεται,φάση έχει σαν ιστορία

Απλά βάλε admin στη θέση του sun στο "The sun vanished";)
Πέρα απ'την πλάκα, μάλλον για κλείσιμο το πηγαίνουν το φόρουμ και ψάχνουν αφορμή. Κάτι τετοιο αντιλαμβάνομαι...

SAM_502 19-02-19 18:40

Απο περιεργεια και μονο,να ερθει καποιος αντμιν να κανει τι ακριβως?Μελη γραφονται κανονια στο φορουμ,αλλα οσον αφορα τη θεματολογια μαλλον για επεξηγηση ονειρων ερχονται και για μάγια.


Βρειτε ενα θεμα και καντε ενα ενδιαφέρον νήμα ;)

Johnkokk 20-02-19 16:21

Αυτό κατάλαβες απ'οσα λέμε Σαμ? 2 μήνες με τεχνικό θέμα το φόρουμ χωρίς να έχει βρεθεί λύση και να βγάζαμε κάτι ενδιαφέρον προς συζήτηση πάλι κανένας δεν θα έμπαινε

SAM_502 20-02-19 16:57

εγω βλεπω να μπαινει κοσμος ασχετα αν δε γραφουν,οποτε ρωταω παλι που ειναι το τεχνικο προβλημα?δοκιμασα και με οπερα και με εξπλορερ και δοκιμασα και απο αλλο υπολογιστη παλι χωρις προβλημα.


Μπορει ειναι θεμα server.Την αλλη φορα που θα βγαλει το ιδιο θεμα δεξι κλικ και view source, copy paste εδω για να δουμε τι ακριβως ειναι

ilias1990 20-02-19 18:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από SAM_502 (Μήνυμα 135763)
εγω βλεπω να μπαινει κοσμος ασχετα αν δε γραφουν,οποτε ρωταω παλι που ειναι το τεχνικο προβλημα?δοκιμασα και με οπερα και με εξπλορερ και δοκιμασα και απο αλλο υπολογιστη παλι χωρις προβλημα.


Μπορει ειναι θεμα server.Την αλλη φορα που θα βγαλει το ιδιο θεμα δεξι κλικ και view source, copy paste εδω για να δουμε τι ακριβως ειναι

Με chrome δεν μπορώ να μπω για κανένα λόγο, μου βγάζει το μήνυμα που ανέβασε ο Robespierre. Με firefox μπαίνω κανονικά, αλλά όταν κάνω αναζήτηση μηνυμάτων ή θεμάτων που ξεκίνησε κάποιος χρήστης, εμφανίζεται πάλι το μήνυμα.

Όσο για εγγραφή καινούριων χρηστών, αυτή νομίζω σταμάτησε από τότε περιπου που εμφανίστηκε το πρόβλημα και το τελευταίο μέλος που έκανε εγγραφή είναι ο/η flya ( εγγραφή 06/01). Και επειδή παρατηρούσα τη συχνότητα εγγραφής μελών, ήταν κάπου στο ένα μέλος ανά 2-3 μέρες. Οπότε υπάρχει θέμα και εδώ!

SAM_502 20-02-19 18:59

μολις ειδα οτι βγαζει αλαμπουρνεζικα που ειναι και παλιο προβλημα,δοκιμασε να αλλαξεις γλωσσα σε Unicode Η τα αλλα που εχει στον μπραουζερ,τωρα για της εγγραφες δε ξερω δεν το χω παρατηρησει.

ilias1990 20-02-19 22:08

Να προσθέσω εδώ και μια ιδέα που μου ήρθε, για να αξιοποιήσουμε με ψυχαγωγικό - και γιατί όχι - διδακτικό τρόπο τις τελευταίες μας ημέρες στο φόρουμ, πριν το τέλος.

Θα μπορούσαμε λοιπόν να μαζευτούμε όλοι οσοι έχουμε απομείνει ( παλιοί και νέοι, ενεργοί , οσοι διαβάζουν μόνο αλλά και οσοι τύχει να δουν αυτό το ποστ ) και να κάνουμε την φορουμική μας αυτοκριτκή. Η τελευταία θα περιλαμβάνει την εξομολόγηση των φορουμικών μας αμαρτιών ( τρολλαρίσματα, πιθανή ύπαρξη δεύτερων λογαριασμών κτλ ), ξεκαθαρίσματα λογαριασμών με μέλη που δεν χωνεύουμε , αναπόφευκτα ξεκατινιάσματα και τέλος, αφού ξεσπάσει και η τελική μπόρα, ομαδική και αμοιβαία συγχώρεση και άφεση αμαρτιών...

Υ.Γ :Το επικό θα είναι να γυρίσει ο διαχειριστής μετά απ'αυτό το καλτ σκηνικό και αφού επισκευαστεί το φορουμ, να αρχίσει να μοιράζει καμπάνες σε όλους όσοι συμμετείχαν σ'αυτό:eek:

AVATARGR-1 21-02-19 13:26

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλε ilias1990 πολύ καλή η πρότασή σου ώστε να υπάρχει μια συνάντηση όποιων
μελών (παλαιών ή νέων) δεν έχει σημασία ώστε να γνωριστούμε....

Απλά να σας αναφέρω για την ιστορία του φόρουμ πως πολλές φορές πριν από
χρόνια είχαμε κάνει συναντήσεις αλλά και κάποιες ομιλίες όπως του Θανάση Βέμπου......

Παρά την προσέλευση αυτό σιγά σιγά άρχισε να σταματάει....
Είχα κάνει γνωριμίες με πολλούς φίλους που δυστυχώς χαθήκαμε....
Κάποιοι από αυτούς είχαν κάνει έρευνες αξιόλογες με στοιχεία που ελάχιστες από
αυτές είδαν την δημοσιότητα και με λίγα στοιχεία (στο παρόν φόρουμ) για
πολλούς και διαφόρους λόγους...

Πολλοί έφυγαν αδιαφόρησαν ίσως και λόγο εργασίας και άλλων ενδιαφερόντων..


Τώρα για την συνάντηση να την κάνουμε να το κανονίσουμε όσοι είμαστε από
Αθήνα και όχι μόνον τον τόπο τον κανονίζουμε ειναι το ελάχιστο απλά καλό θα
είναι να έχουμε μια επαφή και να γνωριστούμε και να αρθούν οι όποιες
παρεξηγήσεις υπήρξαν στο παρελθόν..

Τώρα για το φόρουμ....
Από ότι γνωρίζω πως οι δημιουργοί του ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟΎ έχουν τις δικές τους
εργασίες και αρχίζει να γίνετε αρκετά δύσκολο η ταυτόχρονη παρακολούθηση
του φόρουμ ώστε να έχει και την αρμόζουσα εύρυθμη λειτουργία....


Πιστεύω από τα λίγα ξέρω πως σε κάποιο διάστημα θα επιδιορθωθεί το όποιο πρόβλημα...

Αλλά όπως είπε ο φίλος SAM_502 όσοι από εμας μπαίνουμε και μπορούμε να
γράφουμε και να δημιουργούμε νέα θέματα ας το κάνουμε....

Και βέβαια όσο μπορούμε να γράφουμε θέμα που να τα γνωρίζουμε και να
είμαστε σε θέση να τα διαχειρισθούμε....

Εγώ συνεχίζω να ενημερώνω τα παλιά θέματά μου αλλά ταυτόχρονα και
δημιουργώ και άλλα νέα....

Ας μην ξεχνάμε πως το ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΌ είμαστε όλοι εμείς που γράφουμε εδώ..

Ευχαριστώ.

Robespierre 22-02-19 09:06

Είναι επειδη δεν έχεις ενημερωσει τους browser σου. Αν το κάνεις, θα αποκτησεις προβλημα κι εσύ. Κανένα νέο μέλος δεν εχει γραφτει απο τοτε που ξεκινησε το προβλημα αυτό. Και ρωτάς τι να κάνει ο admin; Μηπως να ενημέρωνε το λογισμικο του forum του; :p

Robespierre 22-02-19 09:07

SAM είναι επειδη δεν έχεις ενημερωσει τους browser σου. Αν το κάνεις, θα αποκτησεις προβλημα κι εσύ. Κανένα νέο μέλος δεν εχει γραφτει απο τοτε που ξεκινησε το προβλημα αυτό. Και ρωτάς τι να κάνει ο admin; Μηπως να ενημέρωνε το λογισμικο του forum του; :p

SAM_502 22-02-19 10:28

Καλημερα ροβεσπιερε,ολα ειναι ενημερωμενα,καπου αλλου ειναι το θεμα,οπως ειπα και πιο πριν με δεξι κλικ και view source ισως βγαλουμε ακρη,ισως κονφλικταρει το φορουμ καπου με τους νεους browser



Οσον αφορα το θεμα ενημερωσης λογισμικου,χωρις να μιλαω εκ μερους της ομαδας που εχει το φορουμ ουτε ξερω τα παιδια,



Ναι η μηχανη του φορουμ ειναι παλιά.Η αγορα ομως τελευταιας εκδοσης στοιχιζει 200-250 ευρω,σεβαστο ποσο για καποιους,ισως ψιλά για την ομαδα.Για να βαλεις πρεπει να βγαζεις και κατι,δε ξερω αν το φορουμ ως φορουμ παραγει εσοδα.





Κατα δευτερον και χωρις να βγουμε οφτοπικ,η λειτουργεια των φορουμ ειναι παρωχημενη σε συγκριση με αλλες πλατφορμες οπως το ρεντιτ πχ που η σωστες απαντησεις ανεβαινουν στη κορυφη(ασχετα αν χρησιμοποιειται λαθος πχ συνηθως η δημοφιλεις απαντησεις ανεβαινουν πανω και οχι η σωστες)


Εχει και εδω παραδειγματα οπου θεματα που εχουν απαντηθει στο δευτερο κιολας ποστ(ως Hoax πχ) συνεχιζουν επι σελιδες χωρις νοημα και στο τελος καταληγουν σε προσωπικες αντεγκλησεις.




Για μενα το πιο σημαντικο ειναι οτι τα τελευταια 10 χρονια ισως λιγοτερο ισως περισσοτερο,το φορουμ κατεληξε να ασχολειται με ονειροκριτες και μαγια,γεγονος που πιστευω οτι εδιωξε η απωθησε καποια μελη σε συνδιασμο με τα τωρα τεκταινομενα στη ζωη μας.αυτα τα ολιγα

Billl 24-02-19 00:03

Aυτό που μου λείπει περισσότερο είναι εκείνα τα απίστευτα κείμενα, δεν έχει σημασία το περιεχόμενό τους, χωρίς συντακτικό, τόνους, σημεία στίξης, με ορθογραφία πρώτης δημοτικού και λέξεις συγκεκομμένες επειδή έτσι τις έμαθαν για λόγους οικονομίας στα κινητά.
Και να κάθεσαι να υποθέτεις τι θέλει να πει ο ποιητής.......

AVATARGR-1 27-02-19 15:30

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλε Billl δυστυχώς για μερικούς είναι κάτι συνηθισμένο αυτό.....

Χάνετε η γλώσσα, το νόημα που κάποιος θέλει να εκφράσει, ορθογραφία πληθυντικός
και ότι άλλο συμπαρασύρει αυτό...
Βέβαια αυτό δεν συμβαίνει μόνο σε νεαρά άτομα αλλά και σε κάποιους ποιό μεγάλους..

Ευτυχώς είναι λίγοι....
Παντως πιστεύω πως όσοι μπορούνε να μπαίνουμε εδώ στο παρούσα Ιστοσελίδα
μπορούνε να γράφουμε κανονικά και να ανοίγουμε νέα θέματα......


Φίλε SAM_502 σίγουρα οι προσωπικές αντεγκλήσεις κούρασαν πολλούς και
ευθύνη φέρουμε και εμείς οι ίδιοι....

Πολλοί μπήκαν σε αυτο το φόρουμ για να το χαλάσουν (τρόλλ) αλλά και άνοιξαν
θέματα στις προσωπικές εμπειρίες και όχι μόνον που φαινόντουσαν από μακριά πως
τα άνοιξαν τα θέματα να τρολλάρουν αλλά και κάποιοι/ες άνοιγαν θέματα
που κατά την άποψή μου και σύμφωνα με αυτά που έγραφαν είχαν ανάγκη
Ψυχιατρικής παρακολούθησης.....

Βέβαια υπήρχαν και κάποιοι χρήστες που σιγοντάρισαν την όλη κατάσταση
πήγαινε σε παπά να σε διαβάσει πήγαινε πάρε αγιασμό πήγαινε κανε αγιασμό
και όποτε κάποιος έλεγε πήγαινε σε ψυχίατρο τότε κάποιοι χρήστες άρχισαν να
λένε διάφορα και άρχιζαν τα όργανα.....


Εάν δεν τους δίναμε σημασία σίγουρα θα σταμάταγαν...

Ευτυχώς τα γραπτά μένουν.....:):rolleyes:

Ευχαριστώ.

SAM_502 07-03-19 08:09

http://i66.tinypic.com/331zxv5.jpg










Μήπως θα έπρεπε να οριστούν νέοι μοδερατορες για να μη φαινεται οτι το φορουμ διανύει τελευταίες μέρες της πομπηίας?


Σίγουρα θα βρεθόυν άτομα που έχουν χρόνο ελέυθερο,οπως έιπα και παραπάνω,ισως πρέπει να εξελιχθεί το φόρουμ,ισως με podcasts μεταφυσικόυ κυρίως χαρκτήρα και όχι φιλοσοφίας,ίσως με κάποιο Καναλι youtube με σωστή έρευνα κλπ με βοήθεια και μελών του φόρουμ μιας και ολοι εχουμε δουλειές κλπ

Robespierre 09-03-19 11:09

Ωραιο ανεκδοτο... Εδω εχει χαλασει η βαση εδω και δυο μηνες και μονο ο Αβαταρ συνεχιζει να ανοιγει θεματα, σαν καποιον που ενω εχει κοπει η γραμμη του τηλεφωνου και αυτος συνεχιζει να μιλαει στο πουθενα. Δεν μπορει να γραφτει κανενα νεο μελος, η αναζητηση νεων θεματων δεν δουλευει και οι λειτουργιες τους φορουμ χαλανε η μια μετα την αλλη. Βλεπεις κανεναν να ενδιαφερεται; Καλυτερα να το κατεβασουν να τελειωνει αυτη η ιστορια. Ειναι προφανες οτι το Μεταφυσικό εκλεισε τον κυκλο του εδω και πολυ καιρο.

SAM_502 09-03-19 11:56

Νέα θέματα ανοίγουν,αλλα συμμετοχη μηδεν.Εχω ανοιξει 2 τις τελευταιες 5 μερες,το φορουμ εχει 127 χιλιαδες μελη,νομίζω βαριά 6-7 μπάινουν και αν.Θα έπρεπε οι μοντ ως μοντ να ανοιγουν θέματα και να δίνουν το έναυσμα και να ακολουθούν και τα μέλη.


Για παράδειγμα η ενότητα προσωπικές εμπειρίες μόνο εμπειρίες δεν έχει.


Η κατηγορία ανεξηγητα φαινόμενα άνετα έχει 10 15 θέματα για το κάλαθο.


Ολες οι υπολοιπες κατηγορίες είναι νεκρές εντελώς





Δεν είναι μόνο το φόρουμ που δε σαλεύει,γενικά ο ΄χωρος του μεταφυσικου στην ελλαδα με τα σαίνια που έχει αυτογελοιοποιηθηκε μόνος του με ομάδες εψιλον,κρασοπατέρες,σουβλακοφάγους,μυστικές ελλάδες,ελλάνιες παπαριές και άλλα παραμύθια που έδιωξαν το σοβαρό κόσμο.Υπάρχουν και οι μυθομανεις αν κάνεις μια βολτα στο γιουτουμπ με υπερόπλα μπέβατρο,ελληνες ημιθεους με μυστήρια και κουραφέξαλα.




Δυστυχως ακόμα και οι νέοι "ερευνητές" συνεχίζουν στα χνάρια των παλιών οπότε δε περιμένω φως

AVATARGR-1 09-03-19 12:22

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Θα συμφωνήσω σε αρκετά με τον SAM_502....

Δυστυχώς οι συνεχείς αντεγκλήσεις σίγουρα έδιωξαν κόσμο αρκετό..
Βαρέθηκαν πολλοί να βλέπουν κοκορομαχίες πολλές φορές άνευ ουσίας...

Το θέμα για τις προσωπικές εμπειρίες έχει γίνει θέμα για κάθε πικραμένο που
καταθέτει ότι του έλθει στο μυαλό του.....
Ας αφήσουμε τους ειδικούς σε θέματα Θρησκείας....

Αλλά να μην ξεχνάμε πως και σε άλλα ΦΌΡΟΥΜ που δουλεύουν καλά ελάχιστοι
μπαίνουν μέσα και δεν ανοίγουν νέα θέματα.....

Δεν θέλω να αναφέρω τα φόρουμ.....

Στο ότι μπορούμε να ανοίγουμε θέματα και να διαβάζονται παρά του ότι δεν
λειτουργεί πλήρως το ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ αυτό μου λέει πολλά.....

Μια και το παρακολουθώ αρχίζει η επισκεψιμότητα απο 12-14 μέχρι και 38-40
άτομα και διαπιστώνω πως υπάρχει κόσμος που το διαβάζει και τον ενδιαφέρει
να διαβάσει και να ερευνήσει....

Υπάρχει και το θέμα του φίλου SAM_502 που άνοιξε και σχεδόν σε 2-3 μέρες
το άνοιξαν σε άλλο φόρουμ....
To θέμα είναι....
" CE-III Ruwa,Ζιμπάμπουε"

Αυτο σημαίνει πως κάποιοι το διαβάζουν....

Ευχαριστώ.

Robespierre 09-03-19 14:28

Ακομα δεν εχετε καταλαβει οτι λογω τεχνικου προβληματος δεν μπορουν να γραφτουν νεα μελη; Ουτε τα περισσοτερα απο τα υπαρχοντα δεν μπορουν να διαβασουν ΚΑΘΟΛΟΥ το φορουμ; ΟΚ, δεν μπορω να πω κατι αλλο, περαν του "καλή συνέχεια"...

SAM_502 09-03-19 19:38

Μωρε μια χαρά καταλαβαίνουμε,αλλα αφού δε καταλαβαίνουν-ασχολούνται αυτοί που πρέπει γιατί να σκάσουμε?


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:40.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.