Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 29-12-18, 18:24
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lp_alone Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρόνια σας πολλά με υγεία και κάθε ευτυχία. Έχασα τη μητέρα μου πριν δύο μέρες και έχω απομείνει μόνος μου. Ήταν ο, τι είχα στη ζωή μου.
Λυπαμαι για την απωλεια σου. Ποσων χρονων εισαι; Προσπαθησε να βγεις λιγο εξω αυτες τις μερες, δεν εννοω να βγεις να γλεντησεις και να ξεφαντωσεις. Ειμαι σίγουρος οτι η μητερα σου θα ηθελε να εισαι χαρουμενος τετοιες μερες. Τετοια περιστατικα στις γιορτες σε επηρρεαζουν ασχημα στο μακροπροθεσμο περισσοτερο απ' οσο φανταζεσαι. Πριν απο μια 10ετια εχασα τον πατερα μου. Εγω σπουδαζα Κρητη, ο αδερφος μου ταξιδι εκτος Ελλαδας, το μαθαμε απο τα τηλεφωνα. Πιστευω πως ποτε δεν εισαι μονος σου παντως, εκτος αν το θέλεις πραγματικα. Καλες γιορτες οπως και να χει.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lp_alone Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέχρι τα 40 η ψυχή λένε ότι κυκλοφορεί στο σπίτι. Εσείς το πιστεύετε; θα ήθελα αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία, να μου απαντήσει
Καλυτερα να αφησεις τον ανθρωπο να φυγει οριστικα, αν τον σκεφτεσαι εντονα και τον αναζητας γυρω σου αυτος μπορει να εγκλωβιστει και δεν ειναι οτι καλυτερο. Ισως καποτε να ξαναβρεθειτε (λενε) σε καποια αλλη σχεση
__________________
"Η βασική αρετή του πολίτη είναι η δυσπιστία", Ροβεσπιέρος
Απάντηση με παράθεση