Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 13-12-05, 18:25
Το avatar του χρήστη Despina
Despina Ο χρήστης Despina δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2004
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 26
Question

[QUOTE=ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ]Καποτε σε μικρη ηλικια και μετα απο πολλη εξασκηση στον ελεγχο αναπνοης και χαλαρωσης καταφερα να κανω α.π εβλεπα το σωμα μου και μπορουσα να κινηθω με το αιθερικο σωμα δεν αισθανομουν καθολου το φυσικο βαρος.Κινηθηκα εξω απο το σπιτι εβλεπα τα παντα γυρω μου ταυτοχρονα χωρις να χρειαστει να εστιασω την προσοχη μου σε συγκεκρημενο σημειο.Θελησα να κινηθω προς τα πανω και ενω ανεβενα με κανονικο ρυθμο καποια στιγμη ειδα ενα φωτεινο σημειο που καθως ανεβενα μεγαλωνε και γινονταν λαμπερο σαν ηλιος και καποια στιγμη με τραβηξε σαν μαγνητης και κινηθηκα προς το κεντρο με εκπληκτικη ανεξηγητη ταχυτητα τοτε καθως ημουν και μικρος φοβηθηκα και επεστρεψα στο φυσικο σωμα με τρανταγμα.

Σωτήρη, 2 φορές εχώ πάθει περίπου το ίδιο φαινόμενο με σένα. Την πρώτη, ενώ με είχε πάρει ο ύπνος, άρχισα να με βλέπω να κατευθύνομαι με μεγάλη ταχύτητα προς τα πάνω, και ξαφνικά βρέθηκα σε μία απίστευτα φωτεινή άσπρη πλατεία με πολλά περιστέρια.
Την δεύτερη φορά,πάλι μέσω ονείρου, άρχισα να πετάω προς τα πάνω και όταν ένοιωσα ότι δεν φοβάμαι και μου αρέσει αυτό που γίνεται, απέκτησα τρομακτική ταχύτητα,σαν πύραυλος φαντάσου!,ενώ συγχρόνως έβλεπα τριγύρω μου τον ουρανό και αστέρια!...Δεν άντεξα όμως την ταχύτητα αυτή και ξύπνησα τόσο απότομα...που δεν μπορούσα να συνέλθω για το υπόλοιπο βράδυ.Ταχυπαλμίες και τα σχετικα... Πιστεύεις ότι ήταν αστρική προβολή?
__________________
~Take it as it comes~
Απάντηση με παράθεση