Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 20-02-08, 15:19
Το avatar του χρήστη 5οος Αγγελος
5οος Αγγελος Ο χρήστης 5οος Αγγελος δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-06-2006
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Μηνύματα: 92
Προεπιλογή

Κύριοι

διαπιστώνω έναν καταιγισμό αποκαλύψεων και γεγονότων που ούτε τα ήξερα και ούτε με ενδιαφέρουν να τα μάθω ποτέ. Βλέπω τα γεγονότα και τις ανακοινώσεις να διαδέχονται η μια την άλλη σαν ένα τεράστιο ντόμινο που εάν δεν πέσει μέχρι και το τελευταίο δεν θα σταματήσει.

Το πρωί μπήκα να εκφράσω την λύπη μου το μεσημέρι βλέπω μια εμπόλεμη κατάσταση με bannarismata με διαγραφές θεμάτων και σχολιασμών.

Έχει ξεκινήσει μια θύελλα που θα σταματήσει μόνο εάν αυτοί που πραγματικά αγαπάνε και ακόμα θυμούνται γιατί ξεκίνησαν αυτή την ιδέα που λέγεται μεταφυσικό κάτσουν κάτω και επαναπροσδιορίσουν και διορθώσουν αυτή την κατάσταση.

Αυτό το forum δεν πρέπει να εξελιχθεί σε μια νέα χούντα οπού οποίος δεν μας κάνει και δεν πάει με τα νερά μας και τα πιστεύω μας φιμώνεται και εξορίζεται.

Μου προκαλεί λύπη και αηδία γιατί όταν πριν 2 χρονιά έψαχνα να βρω μια παρέα που να ασχολείστε με θέματα που και μένα με ενδιαφέρουν βρέθηκα εδώ, 2 χρονιά μετά η παρέα αυτή ίσως να μην υπήρχε ποτέ …

Η στήριξη μου αν και δεν τον έχω γνωρίσει ποτέ τον Μιχάλη από κοντά είναι δεδομένη και ας είμαι ένα απλό μέλος.

Η τελευταία ανακοίνωση του απλά μου απάντησε σε ερωτήσεις που μου είχαν δημιουργηθεί για μέλη του Forum γύρω από τον περίεργο τρόπο που διαχειρίζονταν – μεταχειρίζονταν λεπτεπίλεπτα θέματα υψηλής ...

Το μεταφυσικό ας επιστρέψει στις αρχικές του ρίζες, ας γίνει μια Εκκλησία του Δήμου που ο καθένας θα μπορεί να μεταφέρει τις ιδέες του και τις σκέψεις χωρίς φόβους χωρίς λογοκρισίες και πάνω από όλα χωρίς δόλο και πονηρία...

Ευχαριστώ



Υ.Γ. Τόσο ο Μιχάλης όσο και η Αντωνία πρέπει να επιστρέψουν, ποτέ και σε κανέναν μας δεν έδειξαν κάτι το αρνητικό και μεμπτό. Είναι και οι δυο τους άτομα αγαπητά τόσο σε όσους τους έχουν γνωρίσει όσο και σε όσους δεν είχαν την ευκαιρία να του δουν από κοντά ...
__________________
και ο πέμπτος άγγελος άδειασε την φιάλη του στον θρόνο του θηρίου και σκοτώθηκε η βασιλεία του και οι οπαδοί του δάγκασαν τις γλώσσες τους από τον πόνο και βλασφήμησαν τον Θεό για τους πόνους που είχαν και δεν μετανόησαν για τα έργα τους.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 5οος Αγγελος : 20-02-08 στις 15:32
Απάντηση με παράθεση