Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1086  
Παλιά 04-12-14, 23:46
rados Ο χρήστης rados δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-02-2009
Μηνύματα: 381
Προεπιλογή

Να προσθέσω και μερικούς ακόμα λόγους.

14. να είναι απλά τρολ Οπότε να μην δίνει δεκάρα για το τι λέει φτάνει να παρενοχλεί τους άλλους.

15. Να είναι κλακαδόρος. Δηλαδή λέγοντας ότι χαζομάρα τους έρθει στην γκλάβα να μαζεύουν άτομα σε ένα χώρο, πχ φόρουμ, που προσπαθούν να τους απαντήσουν λογικά.

16. Να είναι παντελώς ηλίθιοι.

Η αλήθεια είναι ότι αν δεν είχα συναντήσει τον Βασίλη και σε άλλα φόρουμ θα έκλεινα προς το 15. Αλλά έχει τύχει να τον συναντήσω σε χώρο που ξέρω ότι δεν ψαχνόταν για κλακαδόρους. Οπότε τείνω στο 14......

Αγαπητέ Βασίλη, λυπάμαι που δεν μπορώ να σε ακολουθήσω στο τρολάρισμα. Έχεις πάρει τις απαντήσεις σου, από αρκετά άτομα και από μένα. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι είσαι ανίκανος να καταλάβεις τόσο πολλές και απλές εξηγήσεις. Οπότε τείνω στο να θεωρήσω ότι τρολάρεις χωρίς καμιά διάθεση να μπεις σε σοβαρή ανταλλαγή απόψεων. Για την ακρίβεια αυτή είναι η καλύτερη πιθανότητα που πιθανολογώ για την στάση σου.

Αν ποτέ προσπαθήσεις να μπεις σε διάλογο, αντί για αυτιστικό μονόλογο αυτεπιβεβαίωσης, θα χαρώ να σου εξηγήσω πέντε πράγματα, όσο οι μικρές μου γνώσεις μου το επιτρέπουν. Για παράδειγμα γιατί δεν υπάρχουν λυκάνθρωποι.
Απάντηση με παράθεση