Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 18-03-12, 19:47
Το avatar του χρήστη Chimaira
Chimaira Ο χρήστης Chimaira δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-02-2012
Περιοχή: Αττική
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fantasy Εμφάνιση μηνυμάτων
ένα ελαφάκι που είδα σε μια ταινία παιδική παρέα με τον τρίχρονο ανιψιό μου Νικόλα ήταν η πραγματική έμπνευση όλου του έργου. Αυτό θα δείτε ότι αποτελείται από 67 κεφάλαια.
Δεν πήγαινε ποτέ το μυαλό μου ότι μία παιδική ιστορία θα μπορούσε να δώσει τόση έμπνευση.. Η αλήθεια είναι ότι όταν διάβασα πως το διήγημά σου αποτελείται από 67 κεφάλαια, απελπίστηκα! Αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι κακώς το σκέφτηκα αυτό, γιατί έχεις αποδείξει πως μόνο βαρετά και κουραστικά δεν είναι τα γραπτά σου. Κάθε άλλο! Έχεις έναν μοναδικό τρόπο να μαγεύεις τον αναγνώστη. Θέλει ταλέντο αυτό.. Μπράβο σου!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fantasy Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να δούμε, θα το στείλετε στην αίθουσα 30 ή θα μείνει στην 14; Η επιλογή είναι δική σας.
Στην 30, σίγουρα!

Η ιστορία σου είναι εξαιρετική, γεμάτη από ένταση, πάθη, μυστήριο, λάθη και έρωτα..
Ο τρόπος που περιγράφεις την αγάπη είναι τόσο έντονος, που από την αρχή της ανάγνωσης μέχρι και τον επίλογο, αισθανόμουν ότι το έχεις ζήσει και το περιγράφεις. Κάποιες στιγμές αισθάνθηκα ότι ήσουν η Μαρκέλλα..

Συνέχισε να μας ταξιδεύεις φίλη μου..
__________________
Αν συναντήσεις έναν άνθρωπο που αξίζει να του μιλήσεις και δεν του μιλήσεις χάνεις τον άνθρωπο.Αν συναντήσεις έναν άνθρωπο που δεν αξίζει να του μιλήσεις και του μιλήσεις χάνεις τα λόγια σου.Σοφός είναι εκείνος που δεν χάνει ούτε τον άνθρωπο ούτε τα λόγια του.

Κομφούκιος