Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #753  
Παλιά 01-11-14, 01:14
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ευσταθια Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οταν καποιοι μου λενε να κανω αυτοκριτικη βγαζοντας παντα τον εαυτο τους εξω απο αυτη την λειτουργια. Αν κρατουσες μια αξιοπρεπη σταση και απο την αρχη αποδεχοσουν χωρις ντροπη αυτο που εισαι ...οτι και να εισαι θα σε αντιμετωπιζα διαφορετικα . Με σεβασμο.

Το οτι τοσο καιρο κρυβοσουν δεν μου αρεσε καθολου. Εδω θα δουλεψουν οι εξελικτικοι νομοι και η φυση θα μιλησει.

Και κατι τελυταιο .
Δεν εχω καποιο προβλημα με κανενα σας. Ουτε μου στοιχιζει κατι το να αντιμιλαω.

Ηλικρινα , ειναι ενα θεωρητικο παιχνιδι νοημοσυνης που παιζω στα διαφορα φορουμς . Κατι σαν ηλεκτρονικο παιχνιδι για να δωσω να καταλαβεις. Αυτα που λεμε εδω περα , πρεπει να εχουμε την συναισθηση οτι δεν εχουν επιδρασεις ουσιαστικες για την πραγματικη ζωη μας,, περα απο την ψυχαγωγια φυσικα , ισως και καποιους θεωρητικους προβληματισμους.

Αλλα ειναι ευκαιρια για τον καθε επιδοξο παιχτη να παιζει καλα και να κερδιζει...
Απάντησέ μου σε μερικά ερωτήματα, τα οποία όπως καταλαβαίνεις θα διαβαστούν απ όλους:

1) Τι ακριβώς είμαι και σε απο τι κρυβόμουν τόσο καιρό. Δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης. Με έχεις προσβάλει ήδη με όποιον τρόπο μπορείς (τους λίγους που διαθέτεις δηλαδή), ρίξε αλλη μια, θα την αντέξω
2) Πόσο πολύ πρέπει να έχεις γραμμένο τον κόσμο γύρω σου; Δεν εννοώ της σελίδας, εννοώ τους πραγματικούς ανθρώπους.
3) Ποιός σου είπε οτι στα φόρουμ που έκατσαν κι έστησαν μερικοί άνθρωποι απο μεράκι και σε φιλοξενούν δωρεάν πρέπει να γίνονται αποδέκτες της "πλάκας" σου;
4) Νομίζεις οτι ο υπόλοιπος κόσμος εδω μέσα συμμερίζεται την πλάκα σου, δηλαδή να τους δουλεύεις κάθε μέρα;
5) Προφανώς οταν στριμώξουν τα πράγματα, όταν ξεβρακωθεί δηλαδή ο βασιλιάς και δεν μπορεί να κρυφτεί πουθενά αρχίζει η πλάκα. Εντελώς ξεδιάντροπη οπτική γωνία αυτή.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Old Guard Grenadier Εμφάνιση μηνυμάτων
Μεγάλο offside .Δεν υπάρχει καμιά εξελικτική γραμμή σε κανένα σύμπαν που να οδηγεί από τον χιμπαντζή στον άνθρωπο
Και όμως αγαπητέ, κυοφορείται η αποκάλυψη του αιώνα: εξελικτική γραμμή που οδηγεί απο τον άνθρωπο στον χιμπατζή. Και δεν αναφέρομαι στον πλανήτη των πηθίκων.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη heretic : 01-11-14 στις 01:20
Απάντηση με παράθεση