Θέμα: Νεα Επαφη
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 21-12-05, 15:27
Το avatar του χρήστη THESSALONIKIOS
THESSALONIKIOS Ο χρήστης THESSALONIKIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-01-2005
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή

Φίλε Καβείριε καλησπέρα. Εχθές αφού τελείωσα από τη δουλεία είπα να ψάξω μέσα στο Internet σχετικά με το site που υπήρχε από πέρσι (διαπύστωσα ότι έχει καταργηθεί) HUFORS.NET (Hellinic U.F.O. Reporting Center).Αφού όπως σε προαναφέρω διαπύστωσα ότι δεν υπάρχει πλέον πήγα σε μηχανή αναζήτησης και έγραψα UFO και σε ένα αμερικάνικο site έπεσα πάνω στο σχετικό άρθρο.Συγκεκριμένα αναφέρουν ότι το μύνημα γράφτηκε στις 24/8/2005 σε αγρογλυφικό και η αποκρυπτογράφηση τελείωσε πριν από ένα μήνα.Έχουν και σχετικές φώτο που τις έχω αποθηκεύσει στο σκληρό και με το αγρογλυφικό αλλά και με την διαδικασία αποκρυπτογράφησης.Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν γνωρίζω την σχετική διαδικασία για να κατεβάσω τις φώτο στο σχετικό άρθρο.Αν γννωρίζεις θα χαρώ πολύ να μου πεις έτσι ώστε να τις κατεβάσω για να τις δεις. Αυτό όμως που μου προκαλεί εντύπωση αλλά και πολλά ερωτηματικά είναι γιατί κάθε φορά τα αγρογλυφικά γίνονται με τόσο μεγάλη συχνότητα μόνον στην Μεγ. Βρετανία και δεν έχει παρατηρηθεί το σχετικό φαινόμενο και στην Ελλάδα.
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
THESSALONIKIOS
__________________
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ
Απάντηση με παράθεση