Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #327  
Παλιά 27-05-09, 12:15
ΩΚΥΑΛΟΣ Ο χρήστης ΩΚΥΑΛΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή

Αγαπητοί φίλοι καλώς σας βρήκα

Γνωρίζω πως είναι το πρώτο μου ποστ εδω αλλα διαβαζω και παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις σας σε όλα τα νηματα σχεδόν από πέρυσι.
Η γνώμη μου για το Απέραντο Σύμπαν ειναι απλή. Θεωρώ ότι ειναι αδυνατο να είμαστε μόνοι μας επάνω σε αυτη τη γη και μέσα σε όλο αυτό το Συμπαν.
Σιγουρα απ'εχουμε πολύ από τα να ανακαλυψουμε τι υπάρχει εκει έξω όμως δεν ειναι απίθανο. Το ενδιαφέρον να απαντήσω και να γραψω εδώ ήταν ένα νήμα που διάβασα σε άλλο φορουμ όχι τοσο εξειδικευμένο σε τετοια θεματα.

Δυστυχώς δεν θα μπορούσα να παραθέσω όλα αυτα που γράφονται εκεί για αυτό δινω και θας παραθέσω το λινκ. Τα στοιχεία που δινει ο γράφων είναι πολλά και δύσκολο να τα πιστέψει κανείς.
Θα ήθελα την γνώμη σας καθως ως πιο ψαγμένοι από μενα μου δωσετε να καταλάβω που βρίσκεται η Αλήθεια.

Από το φόρουμ "Άγνωστα Νερά" - Θέμα: ΣΥΜΠΑΝ

/ΩΚΥΑΛΟΣ

Nα ευχαριστήσω τον beetlejuice για την υπόδειξή του.

Αγαπητέ ΩΚΥΑΛΕ, καλό θα ήταν μαζί με την όποια παράθεση λόγου (και όχι ένα ξερό link προς άλλο χώρο συζητήσεων!) να κατέθετες και τη δική σου πρόταση. Αυτή τη στιγμή βάζεις το φόρουμ να πάει να διαβάζει ένα τρισέλιδο thread σε άλλο φόρουμ και ύστερα να τοποθετηθεί εδώ! Λίγο πιο προσεκτικοί στο μέλλον (καλώς όρισες με την ευκαιρία)! Beetlejuice, εκ του συντονισμού

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΩΚΥΑΛΟΣ : 27-05-09 στις 12:43
Απάντηση με παράθεση