Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 19-11-10, 09:47
Το avatar του χρήστη Witch Shadow
Witch Shadow Ο χρήστης Witch Shadow δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Περιοχή: Serres
Μηνύματα: 799
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evita_domingita Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας!ειμαι νεο μελος και ελπιζω να παει καλα!
Αυτο που θελω να μοιραστω μαζι σας,ειναι το εξης.Αρχικα ακουγα ανεξηγητους θορυβους στο δωματιο μου,οι οποιοι καθε βραδυ που περναει γινοντε και ποιο εντονοι.Χθες ενοιωθα πλεον ξεκαθαρα οτι καποια ενεργεια υπαρχει στο σπιτι.Προσπαθησα να κανω την αδιαφορη αλλα δε με αφηνε να κοιμιθω,σα να ηταν συνεχεια πανω στο κεφαλι μου.Ζητησα τη βοηθεια του φυλακα αγγελου μου και του αρχαγγελου Μιχαηλ οι οποιοι για πρωτη φορα δε με βοηθησαν,αντιθετα η κατασταση εγινε χειροτερη.Ειδα σε ονειρο μια γρια γυναικα η οποια ελεγε οτι ειναι ενα αρχαιο πνευμα που την ακολουθουσε παντα και δε γινεται να το διωξουμε.Επισης η γυναικα μου ειπε οτι θα εμφανιζεται παντα βραδυ και το ξημερωμα θα φευγει.Το περιεργο ειναι οτι το πνευμα οντως εφυγε απο το δωματιο μου πεντε λεπτα πριν ξημερωση!Πειτε μου σας παρακαλω,γιατι εμφανιζεται παντα πριν κοιμηθω και δε με αφηνει να κλεισω ματι?και τι να κανω για να το διωξω?
Αντε παλι με τα χριστιανικα του Asteropeace. Δεν ειναι κακο φιλε μου να κανεις διαλογισμο. Ακομα και οταν χαζευεις στη δουλεια, μια μορφη διαλογισμου ειναι. Και δεν ανοιγουν ετσι απλα οι "πορτες" του μυαλου. Πρεπει να ασχοληθεις σοβαρα και να ακολουθησεις καποιο τροπο εκπαιδευσης. Ασε λοιπον τους Χριστους στην ησυχια τους. Τους εκανες πια ψωμοτυρι σε καθε συζητηση.

H προσευχη του αγιου Κυπριανου, γνωριζω οτι ειναι για να λυνει επιθετικα μαγια που τυχον εχει κανει ( asteropeace μην βιαστεις να πεταχτεις). Για να μπορεσει να εξορισει, ας το πουμε ετσι, το "πνευμα" θα χρειαστει να το κανεις επι 7 μερες. Αλλα θα πρεπει να πιστευεις κιολας για να αποκτησει η προσευχουλα δυναμη.
Αμφιβαλω ομως οτι ειναι πνευμα. Δεν μπορει μονο να μπαινοβγαινει ετσι απλα. Δεν ειναι καφετερια. Θα εριχνε κατι, θα εκανε καποια δραστηριοτητα, θα εριχνε την θερμοκρασια στο δωματιο. Ξερεις τα κλασσικα που κανουν τα πνευματα. Μπορεις αν θες ομως να βρεις στοιχεια για το παρελθον του σπιτιου σου, αν και αμφιβαλλω οτι θα βρεις κατι.

Αλλα απορω που δεν γνωριζεις την λειτουργια της προσευχης του Κυπριανου. Δεν χρειαζεται να εισαι μαγος για να ξερεις πως ειναι η κανονικη της χρηση για τα πνευματα. Δεν σε υποτιμω ουτε σε υποβιβαζω αλλα ειναι ακυρο εφοσον σπουδαζεις και θεολογια/χριστιανολογια.
__________________

Oh I'm gonna be soooo happy when I vanquish your very sorry ass...
Απάντηση με παράθεση