Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 20-02-08, 15:50
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2005
Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή

Εντάξει, αυτό δεν είναι το Μεταφυσικό που αγάπησα κοντά τρία χρόνια τώρα.
Δε θα σταθώ στο "τις πταίει" , οι εξηγήσεις από τη μία πλευρά δόθηκαν, και πιστεύω πως και η άλλη θα κάνει το ίδιο.
Βασικά να σας πω και την αλήθεια;;
Δε μ'ενδιαφέρει και καθόλου αν έχει δίκιο ο Μηνάς ή ο Μιχάλης. Δεν είναι εκεί το θέμα.
Το θέμα είναι για μένα προσωπικά ως μέλος ότι κάτι "χάλασε" ...
Μέλη εναντίον μελών, συντονιστές παραιτούμενοι εναντίον εν δυνάμει παραιτουμένων συντονιστών και γενικά μια ατμόσφαιρα που εμένα προσωπικά δε με εκφράζει.

Δε ξέρω αν μπορώ να συνεχίσω ως συντονιστής με το ίδιο μεράκι ,έπειτα από τα σημερινά.
Έλειπα αναγκαστικά αυτόν τον καιρό και τώρα που μπήκα νιώθω ένοχος για κάτι που δεν είχα ιδέα ότι συνέβαινε...

Τι να πω δεν ξέρω, έπρεπε να μουν ήδη στο μάθημα αλλά είμαι μπροστά στο pc και προσπαθώ να καταλάβω τι έχει γίνει.
Επειδή δεν έχω άλλο χρόνο και επειδή πάντα το μόνο που δε φοβόμουν ήταν να μιλάω και να λέω αυτά που σκέφτομαι ελεύθερα και ωραία "(όπως κατουράω") δηλώνω πως το Μεταφυσικό για μένα δεν είναι μονάχα οι όμορφες συζητήσεις αλλά και κάποια άτομα με τα οποία συνδέθηκα φιλικά μαζί τους και πραγματικά ευχαριστώ το Μεταφυσικό γι'αυτό...

Χωρίς Μιχάλη και Αντωνία συντονιστές, agaliarep ως μέλος (άραγε ο Θοδωρής γιατί μπαναρίστικε άνευ προειδοποιήσεως; Από ότι θυμάμαι το ban είναι πολύ σημαντικό θέμα... Είχαμε φάει ημέρες συζητήσεων για αντίστοιχες προβείσες ενέργειες για κάποια μέλη) κλπ κλπ

Συνιστώ ηρεμία και καλή συνέχεια σε όλους μας.
Α, εννοείται ότι θα συνεχίσω να μαι μέλος του Μεταφυσικού, μιας και οι καλές(και κακές) συνήθειες δε κόβονται
Να είστε καλά
__________________
Quid tibi opus est, ut sis bonus? Velle!


blog:
mantri


blog:
adioristos


radio station
dRadio


Τα καλύτερα έρχονται ! ! !
Απάντηση με παράθεση