Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 16-07-05, 00:50
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή Προσωπική γνώμη...

Προσωπικά βρήκα πολύ ενδιαφέρον το συγκεκριμένο βιβλίο.Και για την υπόθεσή του αλλά και για τα στοιχεία που περιλαμβάνει ο συγγραφέας.
Με καθήλωσε από την πρώτη στιγμή!Δεν ήθελα να το αφήσω από τα χέρια μου!Πραγματικά δίνω τα εύσημά μου στον συγγραφέα!
Από κει και πέρα ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του για τα στοιχεία που αναλύει:Ιησούς,Μαρία Μαγδαληνή,Άγιο Δισκοπότηρο,θεωρίες συνωμοσίας κ.τ.λ... Γι αυτό πιστεύω ότι κ έχει κάνει,και εξακολουθεί να κάνει,τόσες πωλήσεις ανά τον κόσμο
Η αλήθεια πάντως είναι ότι άρχισα να προβληματίζομαι από τότε που διάβασα το βιβλίο.Κ αν είναι αληθινά;Θα μου πείτε πρόκειται για μυθιστόρημα.Σωστά.Αλλά και ο συγγραφέας έκανα κάποια έρευνα για να παραθέσει τόσα σημαντικά στοιχεία!
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
Απάντηση με παράθεση