Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 19-06-19, 22:05
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Grigorios o Ellhn Εμφάνιση μηνυμάτων
Και που ξέρει ο ταξιδιώτης ότι τα σπίτια είναι ακατοίκητα? θα μπορούσε όσο κινείται στην πόλη να είναι στο σταυρονήμα μιας διόπτρας όπλου, όπου μόνο αυτός που χαιδεύει τη σκανδάλη ξέρει την αλήθεια, και οχι ο στόχος...

Πολύ θεατρικό ε? Είμαι χρόνια μέλος εδώ και ακόμα πιστέψτε το βρίσκω θέματα και συζητήσεις που δεν είχα πάρει χαμπάρι, ή είχα ξεχάσει οτι υπήρχαν. Το ότι δεν γράφουμε δε σημαίνει ότι έχουμε φύγει σώνει και καλά. Μακάρι να βελτιωθεί η κατάσταση φυσικά, μπορεί τα φόρουμ γενικά να περνάνε μια φάση παρακμής, αλλά σαν χώροι γνώσης και ανταλλαγής απόψεων έχουν ακόμη περιθώρια να προσφέρουν πιστεύω.
Δεν είναι το θέμα μου η μικρή συμμετοχή, είμαι μέλος σε φόρουμ που έχουν ελάχιστα ενεργά μέλη. Το θέμα μου είναι ότι δεν υπάρχει διαχείρηση και το φόρουμ έχει αφεθεί στην τύχη του. Υπάρχει τεχνικό πρόβλημα εδώ και μήνες για το οποίο κανείς δεν κάνει τίποτα, πρόσωπικά μπορώ να μπω μόνο μέσω firefox , έχει να γραφτεί καινούριο μέλος απ'τον Ιανουάριο ( επειδή δεν μπορεί να γραφτεί κάποιος και να θέλει ) ... Καλά, δεν τα βλέπετε όλα αυτά;
__________________
"Η τυραννία πυροδοτεί την επανάσταση των δυνατών και την προδοσία των αδυνάτων" Eliphas Levi
Απάντηση με παράθεση