Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 29-06-07, 20:03
Το avatar του χρήστη henriksmir
henriksmir Ο χρήστης henriksmir δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-03-2007
Μηνύματα: 138
Προεπιλογή

Έστειλα το συγκεκριμένο διήγημσ στο MYSTERY τον Μάιο αλλά δεν έλαβα ποτέ κάποια απάντηση. Βέβαια, δεν παραπονιέμαι γιατί τον Απρίλιο είχαν δημοσιεύσει ένα άλλο διηγηματάκι μου με τον τίτλο "το δαχτυλίδι του νεκρού", να΄ναι καλά οι άνθρωποι. Η αλήθεια πάντως είναι πως φιλοδοξώ να στείλω και άλλα διηγήματα στην πύλη της φαντασίας που πιστεύω παρεπιπτόντως ότι είναι από τις ομορφότερες ιστοσελίδες της Ελλάδας.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και τα καλά σου λόγια και εύχομαι να είσαι πάντα καλά!

ΕΡΙΚ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lifo
Δεν ξέρω πολλοί έχουν αυτό το ταλέντο. Να σε κάνουν να διαβάζεις και να χτυπάει η καρδιά σου. Σου λέω έλεγα να ανάψω το φως και αμέσως πάλι με τραβούσε να την διαβάσω. Να σου προτείνω κάτι. Από ότι βλέπω έχεις ένα μεγάλο ταλέντο. Πάρα πολύ μεγάλο. Είμαι σίγουρος πως θα μπορέσεις να γράψεις και άλλες τέτοιες τέλειες ιστορίες. Για αυτό σου λέω να αναδείξεις το ταλέντο αυτό μέσο του περιοδικού mystery. Το mystery δεν ξέρω αν έχεις δει έχει αφιερώσει μια στήλη σε συγγραφείς που γράφουν τέτοιου είδους ιστορίες. Σε παραπέμπω να στείλεις μια. Σε ευχαριστώ
Απάντηση με παράθεση