Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 08-02-15, 21:01
Το avatar του χρήστη forbiddenwhat
forbiddenwhat Ο χρήστης forbiddenwhat δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-03-2009
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 46
Προεπιλογή Διαγραφή προφίλ και δημοσιεύσεων

θα ήθελα διαγραφή των δημοσιεύσεων και του λογαριασμού μου.Εφόσον δεν νιώθω ασφαλής να γράψω εδώ μέσα με όλους αυτούς που με το προσωπείο του αντίλογου,τρολάρουν και απαξιώνουν θέματα,βιώματα,σκέψεις και άτομα και με μία διαχείριση που έμμεσα τους δικαιώνει και πραγματικά μου γεννάει το ερώτημα για ποιο λόγο είναι διαχείριση,απλά θέλω να φύγω.
Οι όποιες δημοσιεύσεις μου δεν έχουν λόγο να βρίσκονται εδώ αφού δεν είναι ευπρόσδεκτες τελικά,κατάσταση που θα γνωστοποιήσω σε λίγους ανθρώπους που θα μπορούσα με άλλες συνθήκες να καλέσω εδώ μέσα.Υγιής αντίλογος σε θέματα γίνεται πιστεύω από ανθρώπους με κοινά βιώματα και ανησυχίες.Άνθρωποι που δεν έχουν κοινά βιώματα και ανησυχίες για ποιο λόγο να βρίσκονται εδώ;Με ποιες προθέσεις και με τι έργο;Να μας βγάζουν τρελούς στην χειρότερη,μυθοπλάστες στην καλύτερη;
Για ποιο λόγο να είμαι εδώ;Ένιωσα έτοιμος μετά από 5 χρόνια εγγραφής να γράψω και έφαγα τα μούτρα μου και νιώθω ότι θα αντιμετωπίσω ειρωνία και απαξίωση αν ξαναγράψω οτιδήποτε;
Ξαναρωτάω.Για ποιο λόγο να ξαναγράψω;Για ποιο λόγο να είναι εδώ οι εμπειρίες μου;Γιατί δε με ενημέρωσαν ότι υπάρχει τέτοιου είδους αντίλογος εδώ μέσα και αντίστοιχα δεν ενημερώνεται κάθε νέο μέλος;
Γιατί δεν έχει κίνηση το φόρουμ;Γιατί δεν υπάρχουν θέματα και τα παλιά κινούνται με 10 απαντήσεις σύνολο εβδομαδιαία και άμα;Ποιος είναι ευχαριστημένος με αυτό;Γιατί να υπάρχει αυτό το φόρουμ;

Θα σας παρακαλούσα όταν μου ικανοποιήσετε το αίτημα της ολικής διαγραφής ,τότε μόνο να σβήσετε και αυτό.