Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 31-07-15, 17:32
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας. Εφιστώ την προσοχή σας στο σημαντικό αυτό θέμα.

Δέχομαι αλλεπάλληλες προσβλητικές επιθέσεις από τα παρακάτω μέλη που φόρουμ

Heretic, apofasismenos, Gabriell, Puck, Avatargr-1, Xtabay.

Ο πρώτος απ' αυτούς εκτός από προσβλητική γλώσσα χρησιμοποιεί και απειλές, ενώ μαζί με τον Gabriell θεωρούν τον εαυτό τους και σε θέση να αποφασίσει ποιος θα γράφει και ποιος όχι στο φόρουμ.

Αν πιστεύετε ότι κάποια θέματά μου είναι επικίνδυνα και μπορεί να προκαλέσουν λογοκρισία με δυσάρεστες συνέπειες για εσάς, μπορείτε να τα σβήσετε. Δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Τουλάχιστον σέβομαι κάθε χρήστη και δεν έχω ποτέ πρόθεση να προσβάλλω συνομιλητή.

Χωρίς να είμαι διαχειριστής, θα επιθυμούσα οι παραπάνω χρήστες να τιμωρηθούν παραδειγματικά, έστω με 2 βδομάδες αποκλεισμού, ειδικά οι Heretic, apofasismenos, Gabriell, Puck.

Η κρίση είναι δική σας και ελπίζω να μην λάβετε σοβαρά τις συκοφαντίες που θα γράψουν τα συγκεκριμένα μέλη από κάτω, διότι αν δεν είχα πρόβλημα μαζί τους δεν θα έφτιαχνα το συγκεκριμένο θέμα.

Δυστυχώς συμμετέχουν στα θέματά μου, μόνο και μόνο για να με προσβάλλουν και να με απειλούν, με το γνωστό άλλοθι ότι κάποιες θέσεις μου είναι ρατσιστικές.
(αυτό δεν το είχα δει)

Ρε τεμπελόσκυλο...μέχρι και τα (ανυπόστατα) παράπονά σου θέλεις να μας δείχνεις σε μορφή υπέροχης ανάρτησης;

τώρα τι κάνεις εκτός από το να ροχαλίζεις με ανοικτά τα μάτια; κορδώνεσαι στον εαυτό σου που πόσταρες;

γιατί δεν λες ότι κυνηγάς τον κόσμο να κάνει ότι θες εσύ χώρια τα άλλα που σου λένε ότι γράφεις; επιδειξία πόστερ...

λοιπόν κοπρίτη...όταν σε μια παρέα δεν σε θέλουν σχεδόν οι μισοί (δεν φταίω εγώ, είμαστε λίγοι) σηκώνεσαι και φεύγεις.

Αλλά πως να φύγεις αφού είσαι πρεζάκι των ποστ γνωστά ως υπέροχες αναρτήσεις.


Τελοσπάντων...πες μας για τις ανωμαλίες σου, έχεις (μιλώντας για'μένα) την προσοχή μου.

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 31-07-15 στις 17:47