Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 09-11-11, 17:26
Το avatar του χρήστη sonata arctica
sonata arctica Ο χρήστης sonata arctica δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-10-2011
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Συνοδινος: "Είναι παράξενο πως αυτό το τεράστιο "θαύμα" της αγίας -που μπορεί να το δει ο καθένας με τα μάτια του και που προβληματίζει χιλιάδες Χριστιανούς κάθε χρόνο- το αφήνεις τελείως ασχολίαστο και εσένα δεν φαίνεται να σε προβληματίζει καθόλου. Μας ενημερώνεις μόνο..."

Μεχρι τωρα ειχα την εντυπωση πως εκανα την αναρτηση μου στις Προσωπικες Εμπειριες....δεν αντιλαμβανομαι για ποιο λογο θα επρεπε να σχολιασω το "τεραστιο θαυμα της αγιας" (συ ειπας)??? Αν αποζητουσα κατι τετοιο θα επελεγα ενα αλλο θεματικο χωρο στο φορουμ! Επιπροσθετως σε τι θα εξυπηρετουσε να ξεδιπλωσω εδω τους προσωπικους μου προβληματισμους πανω στο θεμα? Μηπως μου διαφευγει κατι?

Κλεινοντας θα ηθελα να σας πω οτι εγω διαβασα τα σχολια σας καλοπροαιρετα γι' αυτο απαντησα με το αναλογο χιουμορ! Συγχωρεστε μου τις 3 διαφορετικες αναρτησεις, ομως το χωρο των φορουμ δεν τον κατεχω επαρκως!

Υ.Γ.

Συνοδινε, θα συμφωνησω με τον Rado οτι η φωτογραφια σου ειναι απαιχτη! Βεβαια.....δεν θα ηθελα να υποψιαστω οτι καπου εκει κοντα βρισκεται το δικο σου σπιτι......χιχιχι

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sonata arctica : 09-11-11 στις 18:01
Απάντηση με παράθεση