Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 02-05-12, 03:01
Το avatar του χρήστη Παλαιστής
Παλαιστής Ο χρήστης Παλαιστής δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-08-2011
Περιοχή: Αθήνα, Ελλάδα
Μηνύματα: 40
Προεπιλογή

Δεν έχω τίποτα. Από υγεία όλα τέλεια. Ούτε το κεφάλι, ούτε τα μάτια, ούτε τίποτα.
Το μόνο που βρήκα είναι ότι το σηκώτι υπερλειτουργεί. :Ρ Τουλάχιστον βρήκα ένα πρόβλημα το οποίο θέλει πολύ προσοχή και το βρήκα εγκαίρως. Έστω άκυρο πρόβλημα.
Οι εξετάσεις στα μάτια που ήταν πολύ κουραστικές και για καμιά ώρα μετά τις εξετάσεις έβλεπα θολά, δεν έδειξαν τίποτα πέρα της μυωπίας 0.5 που ήδη είχα.
Οι εξετάσεις στο κεφάλι δεν θυμάμαι πως λέγονται ακριβώς συν την μαγνητική και την HD ακτινογραφία (εξελίχθηκε και το δημόσιο στις ακτινογραφίες όχι όμως στην ακτινοβολία) δεν έδειχνε απολύτως τίποτα. Τα πάντα ήταν μια χαρά, έως και καλύτερα από καλύτερα.
Οι ορμονολογικές και λοιπές εξετάσεις δεν έδειξαν τίποτα περισσότερο από ότι είναι χαμηλά και τείνουν να ξεφύγουν από τον μέσο όρο λόγω της υπερλειτουργίας του σηκωτιού.
Όλες οι αιματολογικές κλπ κομπλέ. Εκτός από την χοληστερίνη λόγω σηκωτιού όπου η χοληστερίνη επηρεάζει τις ορμόνες. Και όπως μου είπε ο γιατρός "η χοληστερίνη είναι η μητέρα των ορμονών".

Οπότε κανένα πρόβλημα με υγεία... Άλλη ιδέα ;
__________________
Η Άποψη Μου Αποτελεί Μόνο Άποψη Και Δεν Εκπροσωπεί Τίποτα Πέρα Του Αποτελέσματος Των Σκέψεών Μου
Απάντηση με παράθεση