Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 10-05-08, 12:02
Το avatar του χρήστη Tranceaddict23
Tranceaddict23 Ο χρήστης Tranceaddict23 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-05-2007
Περιοχή: Κυπρος/Λαρνακα
Μηνύματα: 168
Προεπιλογή

Ουτε η αισθηση της γυναικας που περνα ειναι αμαρτια, ουτε και του αντρα, αυτα ολα ειναι αλλοιωμενες αντιληψεις της παρανοιας,της βρωμιας, και της απωθυμενης σεξουαλικοτητας των τραγοπαπαδων,που στην αρρωστημενη τους προσπαθεια να καταπνιξουν τα φυσικα τους ενστικτα και αναγκες καταντανε ψυχαναγκαστικοι, αρρωστημενοι νευρωτικοι που βλεπουν τα δικα τους απωθυμενα πανω στους αλλους. Αν μιλησετε με καθωσπρεπει καλογερους και ανθρωπους της εκκλησιας (οσοι ελαχιστοι εχουν μεινει), θα σας πουν και οι ιδιοι οτι το σεξ, ή η ελξη δεν ειναι κατι κακο, κακο το βλεπει το περισσοτερο παπαδοτσουναμι επειδη ακριβως προσπαθει να το καταπολεμησει, και δεν μπορει. Ετσι οι παπαδες αντιδρουν με αυτον τον υπερβολικο θυμο και με αντιδρασεις που ειναι πολυ υπερβολικες και αδικαιολογητες, αντιδρασεις που οι ιδιες προδωνουν το ποσο νευρωτικοι καταντουν οταν προσπαθουν να περασουν το μηνυμα οτι η σεξουαλικοτητα και η ελξη ειναι κατι το κακο, και δειχνουν επισης και ποσο τους επηρεαζει τους ιδιους.
Οταν η μητερα μου εκανε εγχειρηση, ηρθε παπας να την δει, και σε καποια φαση τη ρωτησε "πως θα κανεις σεξ τωρα"?

Καζαντζακη διαβαζα στο σχολειο και πραγματικα με εντυπωσιασε.Ομως δεν περιμενω την οποιαδηποτε ωριμη σταση απο τους τραγους της εκκλησιας, ετσι δεν εκπλησσομαι. Αυτα τα περι ελευθεριας του λογου και της σκεψης της δημοκρατιας ειναι μονο θεωρητικα, σε φασισμο ζουμε αλλα κεκαλυμμενο πισω απο σοβαροφανη ρασα και χαμηλοτονες παπαδοφωνουλες "τεκνον μου και αδελφε μου".
__________________
Truth is stranger than fiction.

http://www.youtube.com/watch?v=WO0TVZIvR6k

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tranceaddict23 : 10-05-08 στις 12:05
Απάντηση με παράθεση