Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #74  
Παλιά 12-10-06, 15:36
Το avatar του χρήστη Zeus
Zeus Ο χρήστης Zeus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 324
Προεπιλογή

Λιγο αργοποριμενη απαντηση αλλα......

Λοιπον, τα γεωλογικα στοιχεια ποιος τα επινόησε?....
Προφανως ο ανθρωπος.
Ποια κατηγορια ανθρωπων......μαλλον οι γεωλογοι.

Κατ' αρχας οπως ανεφερα και σε σχετικο topic του forum σχετικα με την απατη της χρονολογιας... το ημερολογιο το εχουμε επινοησει εμεις...και το εχουμε αλλαξει πανω απο 2-3 φορες τα τελευταια 2000 χρονια, γιατι?

(επειδη δεν ειναι του παροντος δεν περιμενω απαντηση, περισσοτερο ρητορικη ειναι η ερωτηση μου).

Απο ενα σημειο και μετα, οταν οι θεωρειες πληθενουν και αντικρουουν η μια την αλλη τιποτα δεν ειναι αληθεια......γιατι καποιος παει να την καλυψει.....για δικο του οφελος.......

Σχετικα με τα μαγνητικα πεδια και την επιδραση τους, εχετε ακουστα το Τριγωνο των Βερμουδων?
Φυσικα και το εχετε ακουσει......μπορει καποιος απο τους επιστιμονες να μου εξηγησει ΤΙ ακριβως σημβαινει εκει, με βεβαιωτητα, και χωρις να ανακαλεσει την απαντηση του καποιος απο τους συναδελφους του?

Φανταζομαι πως οχι.......

Αναφερα το συγκεκριμενο Τριγωνο (απο τα πολλα που υπαρχουν στην Υφιλιο) διοτι υπαρχει και η θεωρια πως και εκει ειναι η Ατλαντιδα......

(κατι σαν το γνωστο παιχνιδι με της καρτες, "Εδω παπας εκει παπας που ειναι ο παπας?")

Αντε βγαλε ακρη τωρα.........

Και υπαρχουν και αλλες πολλες και τρελλες θεωριες σχετικα με την τοποθεσια της Ατλαντιδας....μεχρι και την Κυπρο και την Κρητη εχω ακουσει......για την Αρχαια Τροια........καλυτερα να μην συνεχισω......
__________________
Zeus
Απάντηση με παράθεση