Θέμα: <ΑΥΡΑ>
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 22-11-09, 02:10
Το avatar του χρήστη Νηρηιδα
Νηρηιδα Ο χρήστης Νηρηιδα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 364
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Anduril Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ το έχω προσπαθήσει αρκετές φορές και δεν έχω δει τίποτα και -μεταξύ μας- δεν πιστεύω πως είναι τόσο απλό να δεις την αύρα σου. Αυτό όμως που μου συνέβη είναι ότι μια μέρα, λίγη ώρα μετά από το διαλογισμό και αφού αισθανόμουν ήρεμη, η γάτα μου άρχισε να χαζεύει το κεφάλι μου και να βγάζει περίεργους ήχους (τους ίδιους που βγάζει όταν κάτι της κεντρίζει την περιέργεια, όπως π.χ. ένα περίεργο φως, γιατί έχει μανία με τα φώτα). Θα μπορούσε να είχε δει την αύρα μου; Ξέρω πως ακούγεται λίγο αστείο αλλά δεν το είχε ξανακάνει αυτό η γάτα μου και δεν βρισκόταν κάποιο έντομο ή άλλο φως από πάνω μου...Βέβαια γάτες είναι αυτές, ποτέ δεν ξέρεις. Το θέμα είναι ότι για λίγα λεπτά είχε αποσβολωθεί και κοιτούσε το κεφάλι μου και με ακολουθούσε σαν χαζεμένη...
Eιναι αυτο που λες και υπογραμμισα. Κι εμενα η μικρη καποιες φορες καρφωνει το βλεμμα της καπου σα να βλεπει πιο πολλα απο μενα αλλα δεν ξερω αν αυτο ισχυει η ετσι το ερμηνευω εγω
Κι εγω δε πιστευω οτι βλεπουμε αυρες τοσο ευκολα εκτος αν καποιος εχει φυσικο ταλεντο σε αυτο.
__________________
Απάντηση με παράθεση