Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 05-10-18, 13:34
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mary_Rose Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας και πάλι. Επειδή είδα ότι κάποιοι ενοχληθήκατε με το θέμα μου, αποφάσισα να μην ξαναγράψω μέχρι να έχω μια οριστική κατάληξη. Καλή ή κακή. Θέλω για ακόμη μια φορά να ευχαριστήσω όσους ξόδεψαν χρόνο και φαιά ουσία. Ήταν πρωτόγνωρο συναίσθημα να έχω ανθρώπους να με ακούν. Ήταν σαν να είχα για πρώτη φορά στη ζωή μου φίλους .
Deadite, valhalla, johnkokk, dolphin,Κασσάνδρα, Mirella S, radical ,σας ευχαριστώ
Heretic σας ευχαριστώ κι εσας για τον χρόνο σας. Σεβόμενη την προχωρημένη ηλικία σας ( όπως δηλώσατε ) έχω να σας πω ότι με αδικείτε. Δεν διάλεξα το αγόρι μου επειδή ειναι πολύ ωραίος, αλλά για την ψυχή του και την γλυκιά του την καρδιά. Επίσης, είναι πολύ άσχημο να λέμε εκφράσεις τύπου 'Οι χοντροί με τους χοντρούς' . Άλλα έχω συνηθίσει από την ίδια μου την μητέρα , ολη την ώρα μου πετάει ατάκες όπως ' στα λεγα, θα βρεθεί καμιά να στον ξεμυαλίσει ' ή 'Δεν είναι για σένα κορίτσι μου τέτοιο ομορφόπαιδο ' Μαθημένη λοιπόν...
Καμία σχέση.
Απλά παράτα τον.
Έχει μια εξαιρετικά νοσηρή σχέση με την μάνα του. Αυτό δεν θα αλλάξει ΠΟΤΕ. Μην νομίζεις ότι αν "ξεκουμπηστεί" αυτή θα εξελιχθεί η σχέση σας σε ιδανική γιατί τότε αυτός θα νιώθει χαμένος.

Σκέψου το καί αλλιώς: χτυπά ξύλο πες ότι ο μαμάκιας μας αφήνει χρόνους, τι θα κάνεις; Θα πεθάνεις; Να ξεκοψεις μια ώρα αρχήτερα! Να ξέρεις οτι αν μείνεις σε αυτή την σχέση θα είσαι πάντα δυστυχισμένη.
Απάντηση με παράθεση