Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #160  
Παλιά 10-07-13, 00:03
anastasi Ο χρήστης anastasi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-07-2012
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Vasiilis κρατα γερά. Είμαι στο πλάι σου για ότι χρειαστείς. Οχι τίποτε, αλλα έχω πολλά προηγούμενα με τους υπόλοιπους. Μ΄ αρέσει που τους αντιμετωπίζεις μόνος, ένας εναντίον όλων.

Θέλω να μού πείς όμως κάτι, για να συμπληρώσω την απάντησή μου επιχειρηματολογώντας υπέρ σου. Άντε τους μαύρους τους μαυρισε ο ήλιος, μιάς και πηγαν στην Αφρικη. Τους κίτρινους και τους κόκκινους, πως κιτρινισαν, και κοκκίνησαν; Μηπως μαζεύτηκαν όλοι οι Μαυροι μαζί, όλοι οι κίτρινοι μαζί, κι όλοι οι Κοκκινοι μαζί και μετανάστευσαν; Διευκρίνησε σε παρακαλώ.

Αλλα κυρίως θέλω να μου πείς για τον Όφι. Το φίδι που ήταν πιό μπροστα απο τους ανθρώπους κι έπαιζε στα δαχτυλα την ανθρώπινη ψυχολογία. Όλο και κάποιο βασίλειο θα άφησε . Δεν μπορεί. Κάτι λαφιάτες και κάτι οχιές που ξέρω, δεν μιλούν κάν. Κάτι κόμπρες στην τηλεοραση είδα να χορεύουν , αλλά και αυτές δεν μου κάνουν
Έψαξα στο ίντερνετ, αλλά τίποτε. Άν ξέρεις κανένα site, καμιά διεύθυνση γράψε την.
Ειδικά εκείνη η ικανότητά του να ξεγελάει και να εξαπατά τις γυναίκες , με ενδιαφέρει πολύ.

Καλη Δύναμη.


---------------------------------------------
__________________

ειμαστε αντηχεια
Απάντηση με παράθεση