Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 04-02-11, 09:45
nerthernsouth Ο χρήστης nerthernsouth δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-02-2011
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Πρώτα απ' όλα συγνώμη για τα "greekglish" απλως δεν ειμαι συνηθησμενος στο να γραφω με ελληνικουσ χαρακτηρες. Αυτο που μου κινησε την περιεργια ηταν οτι καθε φορα συμβαινουν τα ιδια πραγματα,γινονται οι ιδιες συνομιλιες και δεν ειναι οι μονες φωνες πουα ακουω αυτες των δικων μου.Επειδη εχω μιλησει και με αλλα ατομα τα οποια εχουν κανει χρηση της συγκεκριμενης ουσιας και κανενας τους δεν μου εχει αναφερει κατι παρομοιο μου φανηκε αρκετα περιεργο,επισης αυτο αρχισε να συμβαινει οχι απο την πρωτη μ επαφη με την ουσια αλλα πολυ αργοτερα.Να επισημανω εδω οτι ο μονος λογος που συνεχιζω να χρησιμοποιο αυτην την ουσια ειναι γιατι πιστευω πως η χρηση της απλωσ μου ανοιγει μια διοδο να "συνομιλισω με τον εαυτο μου" και να μαθω πραγματα για εμενα που δεν γνωριζω.Εχεισ δικιο οτι δεν μπορω να ειμαι σιγουρος για τιποτα καθως μπορει να ειναι απλωσ καποιο παιχνιδι του μυαλου μου.Ξερω οτι ακουγομαι λιγο περιεργος ισωσ και αφελης απλωσ δεν μπορω να σας εξηγησω τι ακριβωσ ειναι αθτο που με κανει να πιστευω τα οσα πιστεβω.Γενικως καταλαβαινω αν αυτο που βλεπω ειναι απλα τησ φαντασιασ μου ή αν ειναι κατι πραγματικο.Επισης κατι που πιστευω πως ειναι καλο να αναφερο ειναι πως υπαρχει και μια "φωνη" η οποια μολις παω να "φαω κολημα" δηλαδη να βρεθω σε μια κατασταση κενου κατα την οποια δεν σκεφτεσαι απολυτος τιποτα ουτε και νιωθεις κατι, ειναι σαν να κοιμασαι, με προειδοποιει να σταματησω να εισπνεω την ουσια και ειναι τοσο πειστηκη που πολλες φορες προσπαθησα να την παρακουσω χωρις επιτυχια!Αντιθετα σε οσα ατομα γνωριζω δεν εχει συμβει ποτε κατι παρομοιο και επισης δεν συνεβαινε και σε εμενα στις αρχες.Επισης ολοι τουσ ειχαν πολυ εντονες παραισθησεις ενω σε εμενα δεν συνεβει ποτε κατι εφαμιλο. Περιμενω τις αποψεις σας πανω στο θεμα.
Απάντηση με παράθεση