Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #253  
Παλιά 14-11-08, 14:39
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Δεν έχω να πω πολλά,τα είπαν όλα τα παιδιά.

wasd θα μου επιτρέψεις να μην πάρω στα σοβαρά αυτά που γράφεις.Με αποκαλείς απόλυτο και αφοριστικό ενώ το μόνο που έκανα ήταν να δώσω ΜΙΑ εναλλακτική άποψη πάνω στην απόλυτη άποψη που επικρατεί πάνω στους χρήστες και στα ναρκωτικά γενικότερα.Οπότε αν θες να έρθουμε σε αντιπαράθεση προσπάθησε περισσότερο.Φίλε μου OANNHSEA δεν σου λέω τίποτα περισσότερο γιατί καλό είναι να διαβάσεις προσεκτικά όσα σου έγραψαν τα παιδιά.Δεν είναι κακό να πιστεύεις στην μία πραγματικότητα και ότι όλα μπορούν να εξηγηθούν επιστημονικά,κακό είναι να είσαι απόλυτος πάνω σε αυτό,πόσο μάλλον από τη στιγμή που οι αντίθετες απόψεις είναι πολυπληθείς και συντριπτικές σε επιχειρήματα και στοιχεία.Ελπίζω να μην κουραστείς να μελετήσεις αυτές τις απόψεις.Εγώ προσωπικά στο πρόσφατο παρελθόν μπήκα και μάλιστα με πολύ δυσκολία στην διαδικασία να αναθεωρήσω πολλές "αρχές" μου.Και δεν είναι θέμα μόνο διαβάσματος σε καμία περίπτωση αλλά κυρίως εμπειρίας-αλλαγής του τρόπου σκέψης και συζήτησης ώστε να αποκτήσεις εικόνα της αντίληψης άλλων ανθρώπων!Πίστεψε με,μου ήταν δύσκολο όπως σου είπα όμως αξίζει τον κόπο!
__________________
Chaos is my life - Exploited
Απάντηση με παράθεση