Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1490  
Παλιά 03-08-16, 15:55
Bernie Rico Jr Ο χρήστης Bernie Rico Jr δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Μηνύματα: 696
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγάπα τον πλησίον σου είπε ο Κύριος και γύρισε και το άλλο μάγουλο. Αυτό είναι πιο τίμιο απ
το να θέλουμε να εξαφανισθούν.
Γιατί, εγώ ήμουν αυτός που ήθελε να εξαφανιστεί? Εμένα μου άρεσε που αυτο-ξεφτυλιζόταν. Το φορουμ έχει κάποιους κανόνες φιλοξενίας, το πιο τίμιο είναι να τους ακολουθείς. Επίσης άτιμο είναι να επιβραβεύει κανείς τους υβριστικούς χαρακτηρισμούς ενός συνομιλητή προς έναν άλλον μόνο και μόνο επειδή οι απόψεις τους συνάδουν. Σωστό? Σωστό.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορεί να είχε μια κάπως ασταθή και οξίθυμη συμπεριφορά αλλά και σεις του δίνατε διευθύνσεις
για ραντεβού για να πλακωθείτε.
Πότε είπα εγώ ότι θα πλακωθούμε? Βγάζεις ηλίθια συμπεράσματα και θα ήταν πιο τίμιο να μην γράφεις κάτι που εγώ δεν έχω πει. Που ξέρεις ότι εγώ δεν είμαι σε αναπηρική καρέκλα? Που ξέρεις ότι εγώ δεν τον τρόλαρα με τις τόσες ανοησίες που έγραφε? Θέλεις να σου στείλω προσωπικά μηνύματα που μου έχει στείλει να δεις για τι περίπτωση μιλάμε?


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Εννοείς "κοντευω" να το κάνω ? Δε σε κατάλαβα, ομολογώ.
κοτεύεις, βγαίνει από το πτηνό κότα. Νταξ, αργκώ και έτσι.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε σε καταλαβαίνω.
Δεν πειράζει…

Τα υπόλοιπα που λες για κλειδιά κλπ. είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Σε ρώτησα συγκεκριμένα και απάντηση δεν πήρα. Λίγη ώρα μετά τον θάνατο, βγαίνει νερό από μια πληγή. Εσύ λες ότι θέλει μέρες. Οι ιατροδικαστές θα σκίσουν τα πτυχία τους. Γιατί δεν έβαλαν και εμβόλιμα και ένα σπάσιμο ποδιών να γίνει μπούγιο? Μόνο στο μυαλό σου κάποια είναι εμβόλιμα και κάποια όχι. Δεν απαντάς.. ειδικά σε αυτό με το νερό. Η εκδοχή σου πέφτει σαν χάρτινος πύργος, όπως ήταν δηλαδή από την αρχή.

@ μπιτλτζουζ

1. debunking zeitgeist: θα γελάσουν και οι πέτρες με αυτά τα keywords σε αναζήτηση στο γκουγκλ.
2. Καλά και στους φυσικούς υπάρχει ένα 1,5% (παγκοσμίως δλδ) που υποστηρίζει παλαβά πράγματα και υπόλοιποι κάνουν αμαν να τους πετάξουν έξω από την κοινότητά τους. Άσε να μην πω συγκεκριμένα για την εν Ελλάδι πραγματικότητα…
3. Δεν ήταν 30? Έτσι φάνηκε από 1-2 βιντεάκια που είδα. Ήταν οι τριπλάσιοι δλδ.. big deal
Απάντηση με παράθεση