Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #555  
Παλιά 04-10-14, 18:42
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ευσταθια Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματι !
Χθες καθομουν για λιγο στην ομονοια και για μια στιγμη ηρθε προς το μερος μου μια κυρια η οποια ειχε στα χερια της κατι φυλλαδια λεει, της Σκοπιας για να τα διαβασω.
Εγω της λεω ταχα οτι δεν ειμαι πολυ του διαβασματος και αν θελει η ιδια να μου περιγραψει συνοπτικα το περιεχομενο του φυλλαδιου.
Με τα πολλα η κυρια δεν γνωριζε το περιεχομενο και επαναλαμβανε Αγια γραφη, Αγια γραφη...τελος παντων της εφερα εμεσως ενα παραδειγμα , οτι δηλαδη απο την στιγμη που αυτο που πουλαει δεν το κατεχει , δεν μπορει να το πουλαει γιατι μπορει και να ναι φολα και να δηλητηριαστει κανεις
Και αυτό είναι επιχείρημα που αποδεικνύει πως δεν ξέρω τί λέω, ή μήπως αποδεικνύει πως οι μάρτυρες του Ιεχωβά είναι ηλίθιοι;

Οι φίλοι σου οι άθεοι παραδέχονται αυτά που λέω.

Εσύ νομίζεις πως ο οποιοσδήποτε "-ά" δεν είναι τίποτα. Χρησιμοποιείτε την λέξη "αθειστής" ως καμουφλάζ, για να το παίξετε ελεύθερα πνεύματα. Όλο -α και -αντι είστε.

Δεν έχω να συζητήσω κάτι μαζί σου, αφού δεν θέλεις να ακούσεις την άλλη άποψη. Δεν πρόκειται να σχολιάσω τίποτε άλλο υβριστικό, καμμιά άλλη "φόλα" από αυτές που ρίχνετε στην κλασική θρησκεία και στην παράδοση.

Μπορείς να συνεχίσεις να προσβάλλεις, αλλά απάντηση δεν θα λάβεις.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρίστος Έλ : 04-10-14 στις 19:12
Απάντηση με παράθεση