Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 06-01-12, 18:05
Κατερινα* Ο χρήστης Κατερινα* δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2012
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

Καποια στιγμη ειχα παει σ/κ στην Υδρα και με το που πηγα ηθελα να φυγω...δυστυχως δεν το εκανα..ενιωθα και τις 2 μερες εκει κατι πολυ εντονο που ακομα δεν εχω βρει εξηγηση γι αυτο..με ειχε κυριευση ενας φοβος και παραλληλα μια λυπη..απο τοτε(πανε κοντα 10 χρονια)καθε φορα που διαβαζω κατι για Υδρα ή γινεται καποια αναφορα για το νησι αυτο με πιανει να κλαιω χωρις να ξερω τον λογο..Πριν ενα χρονο λοιπον ενω εχω παει απειρες φορες στην Καστελα ξεκινησα να περπαταω στα στενα της και να φωτογραφιζω νεοκλασικα σπιτια καποια στιγμη φτανω εξω απο το σπιτι που λετε και αρχισα να νιωθω οτι και για την Υδρα..μου φανηκε εντελως περιεργο γιατι μεχρι πριν 5 μηνες δεν γνωριζα γι αυτα που εχουν ειπωθει για το εν λογο οικημα...μετα απο καιρο μπαινοντας στο internet μπαινω να βρω σπιτια με καποια ιστορια και με περιεργα γεγονοτα που συνεβησαν σ αυτα...το πρωτο που μου εδειξε ηταν αυτο και...μενω...Μαυρομιχαληδες ηταν Υδραιοι αλλα ακομα οσο κι εχω ψαξει δεν εχω βρει κατι..δεν πιστευω οτι δεν υπαρχει κατι που να μην με συνδεει με αυτο το νησι και το σπιτι..απλα ακομα ψαχνω
Απάντηση με παράθεση