Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1038  
Παλιά 24-11-14, 21:17
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

1) esmike, δεν έγραψες οτι ο Φουντάλης είναι μέντορας σου, αυτό το γράφω εγω, επειδή αυτό το συμπέρασμα έβγαλα.

2) Το εικονικό κολέγιο ήταν το δωρεάν πανεπιστήμιο (ΔΕΠ) που διαφήμιζε στην σελίδα του, το οποίο κατέβηκε σε ανύποπτο χρόνο, συγκυριακά τον ίδιο με τον χρόνο που έφερες το όνομα του εδω και τον παρουσίασες κάτι σαν γκουρού. Αυτό θα το θυμάται σίγουρα και ο xtabay (αν μου επιτρέπει) μιας και ανέφερε οτι έριξε μια ματιά στην σελίδα του. Μην προσπαθήσεις να με βγάλεις ψεύτη & τρελό πάντως, μου αρκεί ενας για σήμερα που το κανε.

3) Αφού ο Physics4u είναι σίγουρος για αυτό, να μαζέψει τα χαρτιά του και να πάει για Νόμπελ, μην το καθυστερεί, μην τον προλάβει άλλος

4) Δυστυχώς esmike αναφέρομαι στα αρνητικά συμπεράσματα που βγάζω και παραλείπω τα θετικά. Ετσι τα αρνητικά ενοχλούν και δεν δίνω τα θετικά που κολακεύουν. Μόλις δοκίμασα ενα παραπάνω για τον Φουντάλη αν πρόσεξες, ελπίζω πάντως να μην τον εξέθεσες, γιατί ομολογώ οτι διάβασα (μελέτησα) μερικές δημοσιεύσεις του και δεν επρόκειτο για αυτό που εσύ μου έδωσες να καταλάβω (συν το κατέβασμα του κολεγίου).

5) Ευχαριστώ που με διαβάζεις, όπως είδες παρόλες τις διαφωνίες μας, σε διαβάζω κι εγω. Ισως τελικά να μάθουμε κάτι απο τα φορουμ
__________________
Abyssus Abyssum Invocat

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη heretic : 24-11-14 στις 21:20
Απάντηση με παράθεση