Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2072  
Παλιά 24-10-18, 21:28
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητή Litsa έχεις δίκαιο αλλά έχω την άποψη ότι αν δεν απαλλαγούμε από αυτά τα λαμόγια της παραπληροφόρησης η πατρίδα μου δεν έχει μέλλον.
Θα τα πολεμώ όσο ζω. Είναι φανερό ότι θέλουν να σταματήσουν και να διαλύσουν την Ελλάδα. Γιατί εγώ είμαι η Ελλάδα της προόδου.
Ναι βρε ματάκια μου, είσαι της προόδου, αλλά τα λαμόγια θα τα εξουδετερώσεις ΜΟΝΟ αν τελειοποιήσεις την πατέντα σου και την φέρεις σε ένα πιο οικονομικα εφικτό σημείο. Σκέψου ο Αινστάιν, αντί να κάθεται με τον Καραθεοδωρη να γεμίζουν πίνακες με υπολογισμούς και εξισώσεις και να κάνουν πειράματα, να πήγαινε στα καφενεία και στις πλατείες και να έλεγε στους Αυστριακούς ότι το φως έτσι το σύμπαν αλλιώς, άμα τρέχεις με την ταχύτητα του φωτός θα γίνεις νέος και τέτοια, θα έχανε την μεγάλη μάχη.
Όταν πήγαν με τα τηλεσκόπεια στην Αυστραλία και είδαν πειραματικά ότι ο ήλιος διαθλά το φως, τότε όλοι του έβγαλαν το καπέλο, πιο πριν? ήθελαν να τον στείλουν να πολεμήσει στον ΑΠΠ.
Έτσι και συ, η τελική μάχη είναι η πατέντα σου, και η ανταμοιβή σου τα παιδάκια που θα σωθούν.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Litsa : 24-10-18 στις 21:28
Απάντηση με παράθεση