Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1881  
Παλιά 15-03-18, 19:58
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bernie Rico Jr Εμφάνιση μηνυμάτων

ΥΓ. Λόγω του ένθερμου χαρακτήρα σου θα σου πρότεινα να βγεις στις γειτονιές και να πλακώσεις ότι βλέπεις σε χριστιανό. Νταξ, και εμένα μου την δίνουν οι γιαχωβάδες αλλά δεν θα τους δείρω κιόλας (τους αποφεύγω διακριτικά και με ευγένεια όπως θα έκανε κάθε καλός ορθόδοξος χριστιανός όπως εσύ και εγώ).
Ο κάθε καλός ορθόδοξος χριστιανός (= όπως εσύ, γιατί εγώ δεν είμαι χριστιανός, να βρίζεις του ομοίους σου pls), θα σέρνονταν με αυτό το δήθεν καλοκάγαθο υφάκι και το στιλάκι passive-aggressive, θα αμόλαγε ειρωνείες, θα έψαχνε συστηματικά τα προηγούμενα post των άλλων σε κάποιο φόρουμ μέχρι να βαρεθεί, ώστε να εντοπίσει κάποιο πάτημα για να τους ειρωνευτεί, όσο πιο ύπουλα μπορεί φυσικά. Έτσι στα μουλωχτά, αργά και σιχαμερά μέχρι να τους τη σπάσει, να παρεκτραπείς και μετά να πέσει η σχεδιασμένη ρουφιανιά στον διαχειριστή για να φας ποινή, να του αδειάσεις τη γωνιά αν είναι δυνατόν να αλωνίζει ελεύθερος, άλλη μια νίκη. Φυσικά σε φόρουμ όλα αυτά, με τον φερετζέ του ίντερνετ, γιατί στην ζωή είναι λούζερ ολκής. Τον εντοπίζεις άλλωστε από τον τρόπο που γράφει, ούτε επίτροπος σε ενορία δεν κατάφερε να γίνει. Ο αποτυχημένος "εδώ γελάνε" θα τον περιέγραφα. Κατάντια και περίγελος.
Απάντηση με παράθεση