Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 20-02-08, 14:53
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member

Περιοχή: Πειραιάς
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PeriklisOfHearts
Μπορώ να τολμήσω να πω κι εγώ κάτι ή μήπως να φοβάμαι ότι θα σβηστεί και το δικό μου μήνυμα;(γιατί ακόμα και αυτό έχω καταλάβει μέσα σε όλα)

Μπήκα με τις καλύτερες προθέσεις και την πλείστη όρεξη σε αυτό το φόρουμ για να μάθω καινούρια πράγματα και ίσως αργότερα να γινόμουνα κι εγώ μέλος της ομάδας εφόσον θα νόμιζα ότι μπορώ να προσφέρω κάτι.

Το θέμα όμως πλέον έχει αλλάξει τελείως... η ομάδα είναι ικανή να μου προσφέρει κάτι; Αυτό που γίνεται πρώτα με την αποχώρηση της Αντωνίας και τώρα με την αποχώρηση του Μιχάλη και δεν ξέρω και ποιανού άλλου ξεπερνάει κάθε όριο νοσηρότητας!

Αυτοί που κλειδώνουν θέματα μάλλον είναι αυτοί που πρέπει να κλειδώσουν το στόμα τους.

Και κάτι άλλο που έχω δει, ούτε μια κακή κουβέντα δεν ειπώθηκε για την Αντωνία και τον Μιχάλη. Προφανώς για τον απλούστατο λόγο ότι δεν υπάρχει κι αυτό μου αποδεικνύει ότι είναι τα 2 μέλη που πρέπει να παραμείνουν οπωσδήποτε στην ομάδα.

Στο ζητημα με τα κλειδωματα θεματων και σβησιμο post εχεις δικιο.Οσο για τον αν ειπωθηκαν κακες κουβεντες για τον Μιχαλη και την Αντωνια,φυσικα και δεν ειπωθηκαν αφου ειναι μια χαρα ατομα.

Τι να σου προσφερει η ομαδα;Ποσο καιρο γραφεις σε αυτο το forum,ποσο καιρο δλδ προσφερεις εσυ για να σου προσφερει η ομαδα;;Σαν τι θελεις να κανει για σενα;;Εδω ειμαστε για να μοιραζομαστε τις ανησυχιες μας και οχι για να μας προσφερει κατι οποιαδηποτε ομαδα.

Παιδες,αυτο που ζουμε ειναι εντελως παραλογο.Γραφονται απιστευτα πραγματα εδω μεσα.Η λεξη που ταιριαζει ειναι υπερβολη.