Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #185  
Παλιά 23-09-08, 14:36
Το avatar του χρήστη agaliarep
agaliarep Ο χρήστης agaliarep δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-08-2005
Περιοχή: Mandri
Μηνύματα: 1.621
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ.
Αν και διαφωνώ με όλο το σκεπτικό νομίζω με κάλυψες, αλλά εφόσον υπάρχει και μια “απαγόρευση” στο να υπάρξει διαδικασία έξτρα διαλόγου για το συγκεκριμένο ζήτημα δεν υπάρχει νόημα να δημιουργήσουμε εντάσεις και ένα ακόμα, κατά την προσφιλή σας μέθοδο, κλειδωμένο θέμα.

Παράθεση:
Το λάθος είναι δικό μου καθώς έσπευσα να ανακοινώσω κάτι το οποίο δε με αφορά ως συντονιστή καθώς πρόκειται για (ήδη ληφθείσα) αποφάση της G. Θα φροντίσω να μη ξανακάνω τέτοιο λάθος γιατί κάποιοι περιμένουν στη γωνία να πουν την "ομορφιά" τους.
Αφήστε δε, που μιλάμε για καταστάσεις που είναι απότοκος ζητημάτων που έχουν κάνει τον κύκλο τους και ο καθένας έχει βγάλει τα συμπεράσματά του.
Απαν, απλά τόνισα κάτι το οποίο είχα παρατηρήσει παλιότερα και δεν ήθελα να επαναληφθεί στο παρόν θέμα αφού θεωρώ πολύ πιο σημαντικό την διαγραφή ενός μέλους, αυτό είναι όλο. Δεν κατηγόρησα κανέναν, αυτός ήταν άλλωστε ο λόγος που μίλησα για γραφειοκρατία αλλιώς θα μιλούσα για δόλο, πράγμα που δεν έπραξα.

Παράθεση:
Κανένα λάθος δεν έκανες Αντρέα καθώς εγώ ήμουν αυτός που σου είχα πει ότι θα έκανα μετά από λίγο το ποστ. Δυστυχώς όμως όλο το βράδι, για κάποιο λόγο που μόνο η εταιρία tellas ξέρει, δεν είχα τη δυνατότητα πρόσβασης στο ίντερνετ. Επιπλέον, και τα υπόλοιπα μέλη της g, δεν βρίσκονταν στο διαδίκτυο. Τώρα, αν μερικοί δεν έχουν άλλο σκοπό στη ζωή τους από το να περιμένουν μια απάντηση στο διαδίκτυο, δεν ξέρω τι να τους πω, ας συμβουλευτούν κάποιον "ειδικό".
Ωραία καλύπτει ο ένας τον άλλο, δεν λέω… άλλωστε το έχω ξαναδει. Όπως είπα και ποιο πάνω δεν κατηγόρησα κανέναν…

Τώρα για το σχόλιο σου το λίγο ειρωνικό και το λίγο προσβλητικό όπως και του Μηνά άλλωστε, ότι χρειάζομαι ειδικό και ότι έχω κάποιο ειδικό προφίλ ψυχισμού, τα παίρνω για αστείο. Άλλωστε πως θα μπορούσα να το πάρω στα σοβαρά; Πόσο μάλιστα όταν στο γιατί διαγράφηκε ο Μιχάλης ένας λόγος ήταν οτι "επέδειξε επίσης ειρωνική διάθεση απέναντι σε συντονιστή ο οποίος του έκανε παρατηρήσεις για το ύφος των γραπτών του..." Αυτό και μόνο δείχνει ότι η ειρωνεία και η προσβολή μελών, δεν συμβαδίζουν με την G.

Αλλά ακόμα και να μην είναι αστείο, πράγμα απίθανο μια και σας γνωρίζω μετά απο τόσα χρόνια, ο καθένας έχει τις απόψεις του, έτσι δεν είναι;

Αναρωτιέμαι όμως γιατί, για μια απλή επισήμανση που έκανα χρειάζεται να καταφεύγεις σε μια τέτοια θέση, του ότι χρειάζομαι «ειδικό»... ειδικά μάλιστα όταν ότι δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρξει διαδικασία έξτρα διαλόγου;

Πάντως Θα φροντίσω να μη ξανακάνω τέτοιο λάθος γιατί κάποιοι περιμένουν στη γωνία να πουν την "ομορφιά" τους...

Αυτά προς το παρόν.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη agaliarep : 23-09-08 στις 14:39
Απάντηση με παράθεση