Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 29-01-08, 18:14
Το avatar του χρήστη KANE
KANE Ο χρήστης KANE δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 11-04-2004
Περιοχή: Πελοπόννησος
Μηνύματα: 287
Προεπιλογή

Φίλος μου κολλητός, το χθεσινό πρωινό, λίγες ώρες δηλαδή μετά το θάνατο του Χριστόδουλου, τη στιγμή που ξύπνησε για να πάει στη δουλειά του, "κόλλησε" για αρκετά λεπτά στο κρεβάτι από ένα παράξενο φόβο. Τον χαρακτηρίζω ως παράξενο γιατί κάτι τέτοιο όπως μου είπε δεν του είχε ξανατύχει. "Ξύπνησα και φοβόμουν", μου είπε, “χωρίς να ξέρω γιατί. Δεν ήταν από όνειρο". Υπόψιν ότι ο φίλος μου που γνωριζόμαστε από τόσοι δα, δεν υποφέρει από κάποιο είδος φοβιών κλπ, ώστε να δικαιολογεί άμεσα το γεγονός. Ήταν η πρώτη φορά που του συνέβη κάτι τέτοιο και γι αυτό σας διαβεβαιώνω ο ίδιος.
Τη μαρτυρία αυτή απλά την προσθέτω στην έρευνα του φίλου Μιχάλη που με ξάφνιασε κι εμένα όταν διάβασα το πρωί γι αυτή(λόγω του παραπάνω γεγονότος που έμαθα από το φίλου μου το περασμένο βράδυ). Βεβαίως δεν μπορώ να πάρω κάποια θέση καθώς δεν είμαι συνηθισμένος σε τέτοια θέματα και με τη θρησκεία η επαφή μου είναι μηδαμινή. Θα είναι θετικό όμως, να βοηθήσουμε την έρευνα αυτή του Μιχάλη με τον απλό τρόπο που προανέφερε(είτε πιστεύουμε σε κάτι ή ότι τρέχει κάτι, είτε όχι) ώστε να δούμε τελικά που θα φτάσει.

Υ.Γ. Fox_Mulder, η ίδια απορία δημιουργήθηκε και σε εμένα και σίγουρα στους περισσότερους. Αν θυμάται ή γνωρίζει κάποιος φίλος του φόρουμ κάτι σχετικό θα είναι πολύ θετικό για τη συζήτηση να το γράψει.
Απάντηση με παράθεση