Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #450  
Παλιά 29-10-18, 19:03
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι περισσότεροι εδώ δεν σε κατηγόρησαν ως απατεώνα αλλά ως ματαιόδοξο και ελαφρόμυαλο. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα ποινικά γιατί ήρθες σε ένα χώρο ανταλλαγής ιδεών με τη δική σου θέληση, χωρίς να υπάρχει κανένα ενδιαφέρον δικό μας για την πατέντα καθώς είναι εκτός θεματολογίας και στην ουσία κατέληξες στο να σε κράζουν άγνωστοι σε αγνώστους. Άλλη δουλειά δεν έχουν οι εισαγγελείς, θα κάτσουν να δώσουν εντάλματα για να βρουν τις ηλεκτρονικές ταυτότητές μας επειδή κοροϊδεύουμε ένα γεροξεκούτη χαχαχαχα λες και δεν υπάρχουν άλλα θέματα να ασχοληθούν.

Θα μπορούσα να είμαι εγγονός σου και εν μέρει ντρέπομαι που σου μιλάω έτσι,από κοντά δεν θα μιλούσα ποτέ με αυτό τον τρόπο σε κανένα και χειρότερος από σενα να ήταν, αλλά στην τελική ο σεβασμός κερδίζεται και η συμπεριφορά σου μόνο νικηφόρα δεν είναι όσον αφορά τον σεβασμό.
Δέστε στον καθρέπτη τον εαυτό σας και αναρωτηθείτε τι κακό σας έχω κάνει.
Μίλησα επιστημονικά και σκάσατε από την ζήλια που ένας μάστορας μπορεί να σταθεί δίπλα σε σπουδαγμένους. Αυτή είναι η αλήθεια.
Και εγώ δεν σας έχω σεβασμό και δεν σας θεωρώ επιστήμονες όχι γιατί σας ζηλεύω αλλά γιατί δεν μπορείτε να αρθρώσετε έναν επιστημονικό λόγο.
Μόνο ύβρεις έχω ακούσει εδώ μέσα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 29-10-18 στις 19:08