Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1027  
Παλιά 12-04-13, 11:52
Bernie Rico Jr Ο χρήστης Bernie Rico Jr δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Μηνύματα: 696
Προεπιλογή

Βρε Σκαθαροζούμη, ρώτησα απλώς εάν μπορείς να μου πεις με τι έχει ασχοληθεί ο καθηγητής και έχει γίνει ειδικός τρόπον τινά. Με τους γέννηση των μύθων εν γένει ή με τον συγκεκριμένο "μύθο" όπως τον χαρακηρίζουν όσοι προανέφερα. Για αυτό ρώτησα εάν σε φέρνω σε δύσκολη θέση. Anyways, ευχαριστώ και για την διευκρίνηση στα περί δημοσιογραφικής έρευνας. Αν και να σου πω.. από αυτό που λέμε "δημοσιογραφική έρευνα" έχουμε καεί, ειδικά τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα. Αλλά ας μην προκαταβαλόμαστε. Για το άλλο που είπες, περί της ιδιότητας του καθηγητή, είναι λογικό να διερωτάται κάνεις. Γενικότερα, κάποιοι τουλάχιστον από αυτούς τους ανθρώπους ρε παιδί μου, υποστηρίζουν με μανία οτιδήποτε αντιχριστιανικό.. δηλαδή ξεφεύγει από τα όρια της απλής αναήτησης της αλήθειας κλπ. Άσε που ορκίζονται να τους κοπεί ο λαιμός και κάτι άλλα παλαβά, που έστω και τυπικά να είναι, παραμένουν παλαβά. Άντε να εμπιστευτείς μετά. Χαμός! Άσχετο και αδιάκριτο, είσαι κι εσύ μασόνος (mason)?

* για το βιβλίο μαγειρικής δεν βλέπω κανένα φάουλ, έχω ήδη αρκετά σπίτι μου και είναι καλό να έχεις διάφορα γιατί κανείς δεν ξέρει από που μπορεί να τύχει να πάρει ιδέες ή να εμπνευστεί (αν κι εγώ δεν είμαι άμεσα εμπλεκόμενος σε τέτοια προτζεκτ ).

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bernie Rico Jr : 12-04-13 στις 11:53
Απάντηση με παράθεση