Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 20-02-08, 14:01
Ierofantis Ο χρήστης Ierofantis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-10-2006
Περιοχή: Volos
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΣ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ...ΑΔΙΑΦΟΡΩ

Το Φόρουμ ΗΘΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΘΑΝΕ...
Μόλις διάβασα το κείμενο του Μιχάλη στο blog του που εξηγεί τους λόγους παραίτησης του απο την ομάδα Gateway... Είναι πραγματικά εξωφρενικό όλο το σκηνικό... Εμάς τους 5.000 χρήστες και μέλη της κοινότητος τι μας αφορά η προσωπική διαμάχη ή διαφωνία (όποιας φύσεως κιαν ήταν και για όποιο λόγο κιαν υπήρξε) μεταξύ του Σκαθαροζούμη και της Αντωνίας ; Είσαστε με τα καλά σας ; επικοινωνείτε με την κοινή λογική η πρέπει να συνδεθείτε μέσω κάιρο ; Εδώ είναι Forum όχι παρεούλα κύριοι..Και το Φόρουμ ανηκει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ...Το ότι κάποιοι το ξεκινήσανε δέν σημαίνει ότι είναι και τσιφλίκι τους... Για να σοβαρευόμαστε λιγάκι εδώ πέρα.. Δέν με αφορά ή όποια διαμάχη του οποιουνδήποτε..Δέν με ενδιαφέρει εάν το κάνατε beverly hills ή Χριστίνα Λαμπίρη ...Σοβαρευτείτε επιτέλους.

Και εσύ αγαπητέ Μιχάλη κακώς αποχώρησες για τέτοιο λόγο... Είναι φυγή ενώπιων μιάς αδικίας. Εδώ να μείνεις να ανταποκριθείς στον ρόλο σου και απέναντι στο δίκαιο. Ούτως η άλλος στην σελίδα σου κάνεις ακριβώς με το ίδιο μεράκι και με την ίδια αγάπη ότι έκανες και εδώ.

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ.. Εάν είναι έτσι κλείστε το.. Διαχειρίζεστε καταστάσεις όχι τα θέματα όπως σας βολεύει..Δέν είναι εδώ προπύργιο της βούλησης του Ενός ή του οποιουδήποτε... Άλλο τάξη ..Πειθαρχία και Κανόνες και άλλο Κάνω ότι μου γουστάρει.

Και ζητώ η Αντωνία να επιστρέψει... Εάν δέν αρέσει στον οποιοδήποτε να βλέπει την γραφίδα της εδώ να μήν την κοιτάει απλά...

Για να σοβαρευόμαστε λιγουλάκι



Υ.Γ

Εσύ Διαχειριστά όποιος κιάν είσαι που διέγραψες το μύνημα μου στο Θέμα (Kλειδώματα θεμάτων και λογοκρισία στο μεταφυσικό) ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΣΚΟΤΩΣΕΣ ΗΘΙΚΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ με τις πράξεις σου αυτές....

ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕΣ....

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ... 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΟΥ DELETE...

ΣΕ ΣΥΝΧΑΙΡΩ...


ΕΥΓΕ...

ΜΙΧΑΛΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...


Ξαναδιέγραψε το... Διέγραψε με και απο χρήστη...

ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΣΟΥ...

Ψευτό δημοκράτη της πλάκας
Απάντηση με παράθεση