Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #110  
Παλιά 16-11-10, 08:25
Το avatar του χρήστη Raziel!*
Raziel!* Ο χρήστης Raziel!* δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-10-2010
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή

Ολα αυτα περι κατακλυσμων,ηλιακων καταιγιδων τα εχω ξανακουσει(οπως και πολλοι αλλοι εδω μεσα φανταζομαι)οσο και να εχω ψαξει ομως κατι που να τα επιβεβαιωνει δεν βρηκα,ειδικα οσο αναφορα την χρονια του 2012 ή για την περιοδο 2011 με 2013, με διαφημιση της ταινιας 2012 μου μοιαζει περισσοτερο(η οποια δεν ηταν και η καλυτερη).Τωρα αν,Kerezoon,εχεις κατι το οποιο να επιβεβαιωνει ολα τα παραπανω καλο θα ηταν να το "μοιραστεις" γιατι οπως καταλαβαινεις συζητηση επι του θεματος ,αλλιως, δεν μπορει να γινει.Με τοσα που εχουν ειπωθει για το 2012 εχει γινει ακρως κουραστηκο το ολο πραγμα ειδικα οταν γινεται αναφορα σε ενδειξεις που οδηγουν σε εκπληξεις ,γι'αυτο το λογω αλλωστε ζηταμε και αποδειξεις.Επισης εχουν αρχισει να με κουραζουν οι προφητειες,διοτι σε κατι τετοια στιριζονται ορισμενοι και καταληγουμε σε καταστροφικες συμπεριφορες.

Τωρα εφοσον πιστευεις/πιστευεται οτι πραγματικα θα γινει κατακλυσμος εχεται βρει φανταζομαι καταφυγιο, ή μηπως εχεται κατι αλλο υποψη?

YΓ.Και μπαινω πριν 2 δευτερολεπτα στο www.physics4u.gr και τι βλεπουν τα ματακια μου?Ενα ολοκαινουριο αρθρο για τις ηλιακες καταιγιδεςΤΥΧΑΙΟ?ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ.Βρε γρηγορα που διαδιδονται τα νεα.Τς τς τς
__________________
I wish I had the power to escape from this thing people call reality

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Raziel!* : 16-11-10 στις 08:48
Απάντηση με παράθεση