Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 29-01-08, 14:34
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Δεν θα την ξεχάσω ποτέ μου εγώ την νύχτα εκείνη που ξημέρωνε η 28η Ιανουαρίου του 2008!

Όχι για τον θάνατο του Αρχιεπισκόπου Χριστόδουλου αλλά γιατί τις ώρες εκείνες είχε πολύ κακοκαιρία έξω! Τόσο αέρα και παγωνιά καιρό είχα να δω!

Αφού να φανταστείτε ξύπνησα κατά τις 4-5 τα ξημερώματα από τον δυνατό αέρα που φυσούσε κ έπαιρνε στο πέρας του ό,τι έβρισκε.

Το πρωί της Δευτέρας πληροφορήθηκα από την τηλεόραση για τον χαμό του Αρχιεσπισκόπου. Κάποια ρεπορτάζ κάναν λόγο για θεομηνίες σε όλη σχεδόν την χώρα. Θυμάμαι χαρακτηριστικά μία δημοσιογράφο που έκανε ρεπορτάζ από τον Βόλο που επισήμανε τον κακό καιρό που επικρατούσε στην πρωτεύουσα του ν. Μαγνησίας αλλά και σε ολόκληρο τον νομό.

Υ.Γ: Η γιαγιά ενός φίλου ενός φίλου (καταλαβαίνετε ότι δεν έχει εξακριβωθεί αυτό, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να σταθεί) όπως μου είπε ο τελευταίος, είδε περίεργα όνειρα εκείνο το βράδυ καθώς και το προηγούμενο με προμηνύματα ότι κάτι κακό πρόκεται να ακολουθήσει...
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
Απάντηση με παράθεση