Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 22-06-05, 02:56
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Χρήστη foinikas.
Το φόρουμ έχει πληθώρα συζητήσεων. Δεν ξέρω αν τα όσα αναφέρεις είναι η άποψη σου για όλα τα θέματα ή για κάποια συγκεκριμένα. Εκτός των φιλοσοφικών συζητήσεων, που είναι κάτι απαραίτητο να γίνονται συχνά- πυκνά κατά την άποψη μου, υπάρχουν τόσα άλλα θέματα απτά.

Υπάρχουν θέματα ιστορίας και θρησκειών(όχι πίστης, αλλά εκκλησιών κ.λ.π.) τα οποία είναι χειροπιαστά και άπτονται της δικής μου ενασχόλησης. Υπάρχουν αποστολές σε διάφορα μέρη της Ελλάδας και μη(στο παλιό φόρουμ υπήρχε μεγάλη ποικιλία, στο νέο από όσο ξέρω έχουν ανέβει κάποιες), υπάρχει επικαιρότητα κ.λ.π.
Δεν είναι μόνο θεωρία, το αντίθετο μάλιστα κατ' εμέ. Οι φιλοσοφικές συζητήσεις είναι καλό να υπάρχουν, αρκεί να μην "καίγεσαι" όπως σωστά ανέφερες. Όπως απαραίτητες κατ' εμέ είναι και οι αποστολές, τα ταξίδια, το να ζεις και να συλλέγεις εμπειρίες.
Σχετικά με το σπήλαιο που ανέφερες, τι έκανες εσύ γι' αυτό; Το επισκέφτηκες; Έκανες έρευνα για την ιστορία του και τη χρήση του; Αν ναι, θα χαρούμε να τα μοιραστείς μαζί μας. Αν όχι, πρόσεχε μην "καείς" μπροστά σε μία οθόνη.. ;-)

Φιλικά,
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr
Απάντηση με παράθεση