Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 20-02-08, 15:31
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leo morpheus
Απλα η κατασταση που επικρατει τωρα ειναι σιχαμενη και με αρρωσταινει.Αυτο δεν μπορω.
Σε αυτό θα συμφωνήσω. Για αυτό, όσο κι αν κάποιοι με βρίζουν σε προσωπικά μηνύματα μεταξύ τους, σε τηλεφωνήματα και με χίλιους δυο άλλους τρόπους, πολύ καλά γνωστούς σε εμένα δυστυχώς, δημοσιοποίησα το θέμα μπας και ανοίξουν τα μάτια των πραγματικά υπευθύνων. Δεν έχω κάτι προσωπικό με την ομάδα και κακώς, κάκιστα προσπαθούν να περάσουν την άποψη ότι όλοι όσοι κριτικάρουμε (εγώ, ο αδίκως μπαναρισμένος agaliarep, η galadriel και άλλοι πολλοί), το κάνουμε δήθεν γιατί θέλουμε να καταστρέψουμε την κοινότητα.
Την κοινότητα και την ομάδα τη στήριξα σε καλές και κακές στιγμές, σε εύκολες και σε δύσκολες και δεν έχω επί προσωπικού τίποτα με κανέναν ούτε και ζήτησα οφέλη κανενός είδους. Τη σημερινή μου αποκάλυψη την πυροδότησε η τάση υποβιβασμού του θέματος και οι ανακρίβειες με τις οποίες ορισμένοι επιχείρησαν να υποβαθμίσουν το θέμα που κατ' εμέ και κατ' άλλους πολλούς είναι σημαντικό. Και θέλω τόσο το μεταφυσικό όσο και η ομάδα να βγει ενδυναμωμένη από όλο αυτό το κακό, ξερριζώνοντάς το, αλλάζοντας νοοτροπία και μην αποκρύπτοντας τίποτα. Κάτι που δεν το πετυχαίνει όσο εθελοτυφλεί και όσο κουκουλώνει.
Κακώς νομίζουν κάποιοι ότι εσκεμμένα μπήκα και έκανα φασαρία. Ήμουν πολύ ήσυχος μετά την αποχώρηση και δεν μίλησα, μέχρι του σημείου που εξήγησα παραπάνω. Ούτε και θεωρώ εχθρούς μου τα παιδιά ή το σάη τους. Δεν είμαι ανταγωνιστής κανενός.
Απάντηση με παράθεση